Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinema, Müzik & Online Videolar > Radyo, Sinema ve Tiyatro

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
cellat, filmin, fragmanı, tanıtım

Son Cellat Filmin Tanıtım Fragmanı

Eski 11-04-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Son Cellat Filmin Tanıtım Fragmanı

Son Cellat

Yapım : 2008, Türkiye

Tür : Dram

Yönetmen : Şahin Gök

Senaryo : Macit Koper, Hülya İniş

Oyuncular : Kadir İnanır, Sırrı Elitaş, Mazlum Çimen, Erol Demiröz, İskender Bağcılar, Necdet Kökeş, Turgay Tanülkü, Hikmet Karagöz, Necla Fide, Mehmet Çepiç, Özcan Varaylı, Atilla Saral, Jülide Kural, İsmet Erten, Bilal Yıkılmaz, Nihan Durukan, Yalçın Kaftanoğlu, Halil Kızbaş, Başak Zebil, Cesur Yılmaz

Görüntü Yönetmeni : Ali Utku

Müzik : Mazlum Çimen

Dağıtım : Medyavizyon

Gösterim Tarihi : 7 Kasım 2008

Özet

Filmde, ülkenin askeri cunta ile yönetildiği bir dönemde hapse atılan savcı Yusuf (Atilla Saral) ile cinayetle yargılanan cahil bir köylünün, arabacı Cabbarın (Kadir İnanır) arasında kurulan dostluğun çerçevesinde karanlık bir dönemde geçen insanlık acıları, idam edenlerle idam edilenlerin dramı anlatılıyor

Fragman'ı İzle

Son Cellat Resimleri

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com