Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinema, Müzik & Online Videolar > Radyo, Sinema ve Tiyatro

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
filmin, fragmanı, fırtınabahoz, tanıtım

Fırtına-Bahoz Filmin Tanıtım Fragmanı

Eski 11-04-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Fırtına-Bahoz Filmin Tanıtım Fragmanı

Fırtına-Bahoz

Yapım : 2007, Türkiye

Tür : Dram / Politik

Yönetmen : Kazım Öz

Senaryo : Kazım Öz

Oyuncular : Ali Sürmeli, Volga Sorgu, Sinan Bengier, Asiye Dinçsoy, Cahit Gök, Havin Funda Saç, Selim Akgül

Yapımcı : Kazım Öz, Özkan Küçük

Görüntü Yönetmeni : Ercan Özkan

Müzik : Vedat Yıldırım, Ayhan Akkaya, Burak Korucu

Gösterim Tarihi : 14 Kasım 2008

Özet

Cemal, üniversite sınavını kazanarak, küçük taşra kasabasından İstanbula gelir Büyük şehrin kalabalığı içindeki yalnızlığı, sistem karşıtı devrimci bir grup ile tanışmasıyla sonra erer Grubun öncülerinden Helin ile yaşadığı çatışma, kimliğini keşfetmesi için de bir başlangıç olur Benzer bir süreci yaşayan Rojda ve Orhan da zamanla değişip grubun aktif birer üyesi olurlar Henüz on sekiz - on dokuz yaşlarında olan bu gençler, koca bir dünyayı değiştirmenin hayalleri ile yaşamaya başlarlar Devrim fikri içlerindeki genç ve dinamik enerji ile birleşerek eyleme dönüşür Bu proje; Cemal, Rojda ve Orhanın geçirdikleri hızlı değişim sürecini ve öğrenci grubunun başından geçen olayları anlatır

Fragman'ı İzle

Fırtına Resimleri

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com