Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinema, Müzik & Online Videolar > Radyo, Sinema ve Tiyatro

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
ağacıetz, filmin, fragmanı, limon, limonlemon, tanıtım, tree

Limon Ağacı-Etz Limon-Lemon Tree Filmin Tanıtım Fragmanı

Eski 11-04-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Limon Ağacı-Etz Limon-Lemon Tree Filmin Tanıtım Fragmanı

Limon Ağacı-Etz Limon-Lemon Tree

Yapım : 2008, İsrail / Fransa / Almanya

Tür : Dram

Yönetmen : Eran Riklis

Senaryo : Eran Riklis, Suha Arraf

Oyuncular : Hiam Abbass, Ali Suliman, Doron Tavory, Hili Yalon

Yapımcı : Eran Riklis

Görüntü Yönetmeni : Rainer Klausmann

Müzik : Habib Shadah

Dağıtım : Tiglon

Süre : 1 saat, 46 dk

Gösterim Tarihi : 14 Kasım 2008

Özet

Bu ironik ve iyimser dramın kahramanı, limon ağaçlarını korumak için İsrail devletiyle mücadeleden sakınmayan Filistinli bir dul kadın, Selma Duvarın İsrail tarafına İsrail savunma bakanı bir villa inşa edince, Selmanın limon bahçesi, ulusal güvenliği tehdit eden bir unsur olarak tanımlanır ve yıkılmasına karar verilir Hakkını ve limon ağaçlarını korumak için elinden geleni esirgemeyen Selma, tuttuğu avukata âşık olup, bir de üzerine davası uluslararası bir hadiseye dönüşünce her şey karmakarışık olur

Fragman'ı İzle

Limon Ağacı Resimleri

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com