Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinema, Müzik & Online Videolar > Radyo, Sinema ve Tiyatro

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
arogun, ilk, setinden, tüyolar

Arog'un Setinden İlk Tüyolar

Eski 11-04-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Arog'un Setinden İlk Tüyolar

AROG'un setinden ilk tüyolar

Arog'da çok ünlü bir futbolcu da oynayacak

Film setinden ilk tüyolar

AROGa dev transfer!
Pazar gününe yakışır eğlenceli mevzulara dalalım bugünSize biraz AROGdan tüyolar vereyim Cem Yılmazın yeni filminden

Sağda solda okumuşsunuzdur Nil Karaibrahimgil ile ben de varız AROGda

Benimki bir nevi bir misafir oyunculuk

Cem, Aaabi sen eski kalecisin, filmde kalemize geçsene be deyince fitbolculuk damarlarım kabardı cup diye atladım

Mart ayından beri güle eğlene filme hazırlanıyoruz

Gördüğünüz gibi ben sakalları koyverdim

Karikatürlerimde çizdiğim Deli Ziyaya benzedim

AROGun çekimleri Mayısın ilk günlerinde Antalyada başladı Kardeşiniz de gidip geliyor sete

İşte bu yüzden, içeriden olmanın verdiği avantajla basında ilk AROG tüyolarını benden duyun istedim

Bomba iki Çok ünlü bir futbolcu da AROGda!
Bunu söylememem lazımdı ama tüyo olarak vereyim

Türk futbolunun çok ünlü bir siması, şimdi futbol yorumları yapan dev bir isim de AROGda

Kısa ama çok etkili bir rolü var

Adını verirsem gazozun gazı kaçar, o yüzden tahmin edin bakalım kimmiş bu ünlü futbolcu-yorumcu?

Bu arada fırsat buldukça AROGdan tüyolar vermeye devam edeceğim, ilk sizler duymuş olacaksınız

Son olarak kısaca şunu söyleyebilirim ki, AROG hikaye olarak da, komiklik olarak da, kalite olarak da GORAyı ikiye katlayacak gibi görünüyor Benim yorumum bu

Antalyaya gittiğim gün, Cem, Abi filme yeni bi karakter bakıcaz Dev bi transfer olucak amma ben biraz tırsıyorum, helecanlanıyorum sen de gelsene dedi

Çekimler yeni başladı, herhalde onun heyecanıdır diye düşündüm, Ayıpsın, hadi gidelim dedim

Atladık arabaya, dev transferi görmeye gittik

Belekde bir su kenarına geldik Orada bizi Kurtlar Vadisinin Murosunu andıran esmer bir delikanlı karşıladı

Hoşgeldiniz aabi bekleyin dedi

Ulan Allah Allah amma gizemli bi transfermiş, kim acaba? diye düşünürken, delikanlı bizi aldı, kocaman bir havuzun kenarına götürdü

Hayvan hazırlanıyor, birazdan sizinle görüşücek deyince, ben bunun şifreli bir konuşma olduğundan kıllandım

Ne demek hayvan hazırlanıyor, biz transfere gelmedik mi be?

Derken delikanlının sesini duyduk Abim hayvan hazır geliyür!

Merakla beklemeye başladık

Veee sonunda, havuzun yanındaki bir mekandan dev transferimiz çıktı

Aaaa hakkaten hayvan!

Hem de koskocaman bir hayvan!

Helecandan Foook! demişim Esmer delikanlı hemen düzeltti, Ne alakası var abi bu Mors, dünyanın en büyük deniz memelisi!

Olur mu be, en büyüğü balina demişim

Delikanlı, Bıyıklı olarak en büyüğü bu abi deyince şok olduk

Meğer göreceğimiz hayvan bir deniz aygırıymış, yani Mors!

Cem, Heten abüü sen mors alfabesi biliyor musun, nasıl anlaşıcaz bu hayvanla? diye bi kılçık attı bana

Esmer çocuk hemen atıldı gene, Aaabi transfer için Morsun menaceri Adrianla görüşmeniz lazım!

Neticede Adrian geldi, oturduk konuştuk

Burada transfer ücretiyle ilgili rakamlar veremem ama, menacerin anasının nikahını istediğini söyleyebilirim

Ben İstanbula döndüğümde transfer görüşmeleri hala sürüyordu

Ben kendi adıma Morsun çok sevimli bir hayvan olduğunu düşünüyorum, gene de Hıncal abi ne der bilemem

Eğer çocuklar korkmaz derse bu transfer gerçekleşir Bu mevzuda bilirkişi o

Yalnız en büyük endişem, bıyıklarından dolayı milletin bu hayvanı benimle karıştırması

Gene de belirteyim, fotoğrafta gömlekli sakallı olan benim

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com