Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinema, Müzik & Online Videolar > Radyo, Sinema ve Tiyatro

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
başlanıyor, çekimlerine, filminin, güneşi, gördüm

Güneşi Gördüm Filminin Çekimlerine Başlanıyor

Eski 11-04-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Güneşi Gördüm filminin çekimlerine, 22 Eylül'de başlanacak

Yönetmen olarak ilk sinema filmi "Beyaz Melek" ile izlenme rekorları kıran Mahsun Kırmızıgül'ün yeni filmi "Güneşi Gördüm"ün çekimlerine, 22 Eylülde başlanacak

Yapımcılığını Murat Tokat'ın üstlendiği, çeşitli sosyal kategorideki çocukların dramını anlatacak filmde, 6 çocuk üzerinden yola çıkılarak zorda kalan milyonlarca çocuğun sessiz çığlıklarına kulak veriliyor

Yaşanan tüm olumsuzluklara rağmen umut kapısını hep açık tutan filmin kahramanları, gerçek hikayelerden yola çıkarak sinema perdesinde hayat bulacak

Çekimleri Türkiye'de ve yurt dışında birkaç ülkede yapılacak filmde, Mahsun Kırmızıgül'ün yanı sıra Hande Subaşı, Demet Evgar, Şerif Sezer, Yıldız Kültür, Emre Kınay, Murat Ünalmış, Altan Erkekli, Cemal Toktaş, Alper Kul, Buğra Gülsoy, Macit Sonkan, Menderes Samancılar, Yiğit Özşener, Zafer Ergin, Sarp Apak, Erol Günaydın, Deniz Oral, Ali Sürmeli, Cezmi Baskın, Ümit Okur, Itır Esen, Kamil Sönmez, Cihat Tamer, Ali Tutal, Nurseli İdiz, Gülhan Tekin, Cem Aksakal ve Pelin Çalışkanoğlu'nun da aralarında bulunduğu oyuncular rol alacak

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com