Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinema, Müzik & Online Videolar > Radyo, Sinema ve Tiyatro

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
başa, filmin, frangmanı, kind, lütfen, rewind, sarınbe, tanıtım

Lütfen Başa Sarın-Be Kind Rewind Filmin Tanıtım Ve Frangmanı

Eski 11-04-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Lütfen Başa Sarın-Be Kind Rewind Filmin Tanıtım Ve Frangmanı

Lütfen Başa Sarın

Be Kind Rewind

Yapım :2008, ABD

Tür :Komedi

Yönetmen :Michel Gondry

Senaryo :Michel Gondry

Oyuncular :Danny Glover, Jack Black, Mia Farrow, Mos Def, Melonie Diaz, Marcus Carl Franklin, Quinton Aaron, Dennis Albanese

Yapımcı :Georges Bermann

Görüntü Yönetmeni :Ellen Kuras

Müzik :Jean-Michel Bernard

Gösterim Tarihi :25 Nisan 2008

Filmin Web Sitesi

Özet

Jerry manyetik güçlere sahiptir ancak bunu henüz fark edememiştir Hergün video kaset kiraladığı dükkana son gidişinde bir sorunla karşılaşır Dükkandaki yarıdan fazla video kaset silinmiştir ve bunun nedeni Jerry'nin manyetik gücüdür Jerry batacağını düşünen dükkan sahibine inanılmaz bir fikir verir Silinmiş filmlerin yerine kendileri o filmleri çekecektir Böylece Ghost Busters, Robocop ve Aslan Kral gibi kültleşmiş filmlerin kopyalarını çekmeye koyulurlar Dükkana gelen müşterilerin tepkisi, bunun hiç de iyi bir fikir olmadığını düşünen dükkan sahibini çok şaşırtacaktır: Çünkü filmleri beğenilmiştir

Fragman'ı İzle

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com