Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinema, Müzik & Online Videolar > Radyo, Sinema ve Tiyatro

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
fragmanı, hayaletshutterfilmin, resimdeki, tanıtım

Resimdeki Hayalet-Shutter-Filmin Tanıtım Fragmanı

Eski 11-04-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Resimdeki Hayalet-Shutter-Filmin Tanıtım Fragmanı

Resimdeki Hayalet-Shutter

Yapım : 2008, ABD

Tür : Gerilim / Korku

Yönetmen : Masayuki Ochiai

Senaryo : Luke Dawson

Oyuncular : Rachael Taylor, Joshua Jackson, Megumi Okina, John Hensley, Maya Hazen, David Denman, Adrienne Pickering

Yapımcı : Roy Lee, Doug Davison, Takashige Ichise

Görüntü Yönetmeni : Katsumi Yanagishima

Müzik : Nathan Barr

Süre : 1 saat, 25 dk

Gösterim Tarihi : 8 Ağustos 2008

Özet

Fotoğraf sanatçısı Ben ve eşi Jane, bir çekim için Tokyoya gitmektedir Mt Fuji dağ yolunda bir kadına çarparlar, ancak arabadan indiklerinde kadından hiçbir iz bulamazlar Ben, pahalı bir fotoğraf çekimi sonrasında, fotoğraflarda insana benzeyen beyaz karaltılar görür Jane fotoğraflardaki bu beyaz karaltının çarptıkları kadına ait olduğunu ve onu yol üzerinde ölüme terk ettikleri için intikam istediğini düşünmektedir

Fragman'ı İzle

Resimdeki Hayalet Resimleri

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com