Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinema, Müzik & Online Videolar > Radyo, Sinema ve Tiyatro

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
filmin, frangmanı, kesişen, road, tanıtım, yollarreservation

Kesişen Yollar-Reservation Road Filmin Tanıtım Ve Frangmanı

Eski 11-04-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Kesişen Yollar-Reservation Road Filmin Tanıtım Ve Frangmanı

Kesişen Yollar

Reservation Road

Yapım :2007, ABD

Tür :Dram / Gerilim

Yönetmen :Terry George

Senaryo :Terry George, John Burnham Schwartz

Oyuncular :Jennifer Connelly, Mark Ruffalo, Joaquin Phoenix, Elle Fanning

Yapımcı :Nick Wechsler

Görüntü Yönetmeni :John Lindley

Müzik :Mark Isham

Süre :1 saat, 42 dk

Gösterim Tarihi :25 Nisan 2008

Özet

Profesör Ethan Learner ve eşi Grace küçük kızları Emm ile birlikte 10 yaşındaki oğulları Joshun çello çaldığı resitale katılırlar Aile bu küçük yetenekle büyük gurur duymaktadır

Aynı saatlerde başka bir baba- oğul olan Dwight Arno ve Lucas bir basketbol maçından dönmektedirler

Resitalden sonra evin yolunu tutan aile, Reservation Road üzerindeki bir benzin istasyonunda durur Bu benzin istasyonunda Learner ve Arno ailelerinin yolları kesişecek, yaşanan bir kaza tüm hayatlarını değiştirecektir

Oğlunu kaybetmesine sebep olan kazayı yapıp kaçan kişiyi bulmak Ethanın yaşama amacı haline gelirken, suçlunun yanı başında olduğunun farkında bile değildir

Fragman'ı İzle

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com