Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Eğitim & Öğretim > Kitap Özetleri

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
atatürk, gizli, kitabının, yönleriyle, özeti

Gizli Yönleriyle Atatürk Kitabının Özeti

Eski 11-04-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Gizli Yönleriyle Atatürk Kitabının Özeti

Gizli Yönleriyle Atatürk

Bu kitabı sadece bu günler İçin değil, gelecek nesillere de bir anı olarak kalması için yayınlıyoruz Öyle bir anı ki, dünyanın eşini benzerini görmediği bir anı Unutmamak ve unutturmamak için Atatürk ile ilgili bu bilgileri

bir araya getirdik Gelecek nesiller de okusun ve bu anının peşini bırakmasın diye

Biz bu anıyı hiç unutmadık ve unutmayacağız Bu anıyı unutturmak isteyenlere karşı İnadına Ulu Önder Atatürk diye haykırmaya devam edeceğiz

Bu kitabımızda Atatürk'ün sıradışı özelliklerini farklı bir bakış açısıyla ele aldık Kitabımızın ilerleyen sayfalarında sizlerin de çok açık bir şekilde göreceği gibi, "Atatürk geleceği görüyordu" sözü bile az kalacak ve "Atatürk geleceği görmekle kalmıyor, adeta biliyordu" diyeceksiniz,

Tükiye'de ilk kez, Tufan Öncesi Uygarlıklar ve Türklerin kökeni ile İlgili araştırmaları gerçekleştiren Mustafa Kemal Atatürk'ün gizli kalmış yönlerini ilgiyle okuyacaksınız

Yazar : Ergun Candan

Yayınevi : Sınır Ötesi Yayınları

Sayfa Sayısı : 243

Etiket Fiyatı : 16,00 YTL

Basım Tarihi : Temmuz 2008

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com