Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Aşk & Sevgi - Bayanlar, Erkekler > Bayanlara Özel

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
gece, gündüz, kıyafetleri, sokak

Gündüz Ve Gece Sokak Kıyafetleri

Eski 10-29-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Gündüz Ve Gece Sokak Kıyafetleri

Yaz geldi, geliyor dedik ama havalara baktığımızda bunu pek hissedemiyoruz Neden mi? Bir gün 35-36 derece, ertesi gün 23 derece Geceleri ise adeta bir sonbahar havası gibi; dışarıda oturup yemek yemeği ya da açık havada oturup içki içmeyi düşünenleri titretecek kadar rüzgarlı ve soğuk Tabii haliyle hastalıklar ve dengesiz giyinmeler de yaşanıyor Mesela sabah kapalı, dışarı çıkıyoruz uzun kolluları, pantolonları giyiyoruz, öğlen kavurucu sıcak olabiliyor Ama birden bire 16 derece düşüp sizi hasta edebiliyor Benden size tavsiye arabanın arkasına bir pantalon, bir kazak atın Ya da twin-setler, hatta dhree-setlerle sokağa çıkın Biraz hava durumu yazısı gibi oldu ama beni bu havalar böyle yaptı diyebilirim
Size gündüz ve gece sokak kıyafetlerinden bahsetmek istiyorum Gündüz ve gece aynı zamanda tercih edilen tek giysi kot pantalon Muhakkak ki düşük bel, vücuda oturan (biraz düzgün fizik istiyor) ince kemerli, biraz koyu renge dönük, altta sandalet, üstte göbeği az çok ortada bırakacak üstlerle giyilecek Artık gündüz hanımlarda öyle kıyafetler görüyorum ki, zannedersin akşamki Laila kıyafeti Tabi dolaptakilere sıra gelmesi açısından hepsini gece-gündüz demeden giyip çıkmak lazım Gündüz vakti bir ara fırsat bulursanız ya da uzun bir luncha çıkarsanız, Nişantaşındaki cafeleri bir bir dolaşmanızı, gözünüzü şenlendirmenizi tavsiye ederim O ayki moda mecmuası masraflarından yırtarsınız Bir kere ayakkabı-çanta markanız Louis Vuitton veya Gucci – Prada değilse youre out honey! Oralarda Türkiyenin paraları nereye gidiyor anlıyorsunuz Böyle şıklık dünyanın belki 2-3 başka şehrinde vardır, fazla değil Görüntü hakikaten çok hoş İnsanlar eskiden gündüz giyimlerine bu kadar düşkünler miydi? Zannetmiyorum Artık genç kızlarımız 10 yaşından itibaren, annelerinin kopyası olarak birer moda editörü edasıyla ortada dolaşmaya başlıyorlar 5 yaşındaki kızım geçen gün kıyafetime baktı, baktı “Ayakkabın-çantan çok güzel ama bu elbise olmamış” dedi ki ben de aynısını hissedip değiştirmeyi düşünüyordum İnanılır gibi değil TV, dergiler, anneler çocukları bilinçli bir tüketici olarak yetiştiriyor (Tabii bu durum babaların hoşuna gitmiyor)
Neyse hanımlarımız, Vogue sayfalarından fırlayıp çıkmış gibi dolaşadursunlar, bu yazın en güzel bulduğum detaylarından bahsetmek istiyorum Bir kere bronz ten, altın sarısı aksesuarlar (Zincir kemerler, stilettolar, takılar-Bence her zaman yanık tende sarı takılar daha güzel durur, 2 senedir out olsa da) gittikçe seksileşen detaylar (girik kollar, derin Vler, açık göbekler)
Yaz akşamları, seksi kıyafetiniz ile daha hoş görünmeniz için bir-iki tüyo vermek istiyorum Guerlainin Terracotta serisinden 2 tane kremi var; Biri yüz için, diğeri açıkta kalan yerlerinize sürmeniz için (kol, bacak, göğüs dekoltesi gibi)
1) Teint Creole Nacre
2) Gel Fraicheur Teinte IP 8 (yüz için)
Özellikle kol ve bacaklarda bu kremi sürdüğünüz zaman görüntüye ve ışıltıya siz de bayılacaksınız Tek kusuru koyu renk kıyafetlerin kenarında sim şeklinde ince bir tabaka kalabilir Ama kolayca çıkıyor, no problem
Saçlara geldiğimizde kısa ve orta kısalıkta veya çok uzun saçlar (40lar gibi) kat kat, önde katlar daha uzun (Meg Ryan gibi), ton, sür ton Yani röfleli, meçli saçlardan ziyade kendi tonundan 1-2 ton daha açık veya daha koyu tonlarla degrede edilmiş saçlar çok in, ve tabi ki editörünüzün saçı gibi bakır ve kızıl tonları saçlar Yani bu yaz saçlar da, kıyafetler de ışıltı saçıyor Yeter ki havalar ısınsın Bye

Gündüz ve Gece Sokak Kıyafetleri hakkinda aciklamalar Gündüz ve Gece Sokak Kıyafetleri konusunda bilgiler

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com