Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Aşk & Sevgi - Bayanlar, Erkekler > Bayanlara Özel

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
doğal, dumankaya’dan, güzellik, suna, sırları…

Suna Dumankaya’Dan Doğal Güzellik Sırları…

Eski 10-29-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Suna Dumankaya’Dan Doğal Güzellik Sırları…

Suna Dumankaya’dan doğal güzellik sırları…

Suna Dumankaya doğal güzelliğin sırlarını açıklıyor

Güneş lekelerine yoğurtlu reçete
Soru: Yaz boyunca tatil yaptım ve güneşlendim Cildimde özellikle de dekolte bölgemde güneş lekeleri oluştu Bu lekelerin yok olmasını sağlayacak bir formülünüz var mı? Perihan N/İzmir

Cevap: 1 adet patatesi rendeleyin Suyunu çıkardıktan sonra 1 çorba kaşığı yulaf unu, 1 çay ka şığı kabartma tozu ve 1 tatlı kaşığı süzme yoğurtla karıştırın Bu karışımı cildinize yayın Cildiniz emdikçe yeniden sürün 30 dakikalık uygulamadan sonra ovarak çıkarın ve cildinizi yıkayın Güneşin cildinizde oluşturduğu lekelerden kurtulmak için bu etkili formülü haftada 1 kez uygulamanızı tavsiye ederim

Tırnaklarınıza badem yağıyla bakım yapın
Soru: El tırnaklarımda batıklar var Bunlardan kurtulmak için ne yapmamı tavsiye edersiniz? Mine Y/Adana

Cevap: 1 taslık suyun içine 1 adet E vitamini ampulü, 1 adet D vitamini ampulü ve 1 tatlı kaşığı badem yağı katın Tırnaklarınızı, her gün 15 dakika boyunca bu suyun içinde bekletin Sorununuz çok kısa zamanda çözülecektir

Limonla enerji depolayın
Soru: Son günlerde çok yoğun bir tempoda çalışıyorum Yorgun düştüğüm, enerjimin tükendiğini hissettiğim zamanlar oluyor Böyle zamanlarda enerjimin yükselmesini sağlamak için ne yapmamı önerirsiniz? Pelin Ç/Ankara

Cevap: Size bir masaj yağı tarifi vereceğim 500 gram organik çiçek yağının içine 1 limonu sıkın ve kabuğunu atın Bu karışıma 4 dal nane ve sevdiğiniz taze bir çiçekten de katın Ben mari usulü yaklaşık 30 dakika kaynatın Ocakta 1 gece beklettikten sonra masaj yağınız kullanıma hazır hale gelecektir Bu yağla cildinize masaj yaparak enerji toplayabilirsiniz

Hazırlayan: Suna Dumankaya

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com