Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Aşk & Sevgi - Bayanlar, Erkekler > Bayanlara Özel

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
bayan, chanel, koleksiyonu, sonbaharkış, tanıtım

Chanel 2011-2012 Sonbahar-Kış Bayan Koleksiyonu - Tanıtım

Eski 10-29-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Modanın kalbinin attığı Paris'te kurulan en eski ve en bilinen moda evlerinden birisi olan Chanel, yeni koleksiyonunda 2012 sonbahar kış modasının tüm güzelliğini yansıtmış Şıklığı ve zarifliği en ince detaylara kadar vurgulayan Chanel, yeni kreasyonu ile modacılardan da yüksek not almayı başardı Lüks giyinmeyi seven bayanların beğenisine sunulan tasarımları ile Chanel, yeni trendlerden olan nostaljik giyim tarzını da en iyi şekilde sergileyen markalardan Tanıtımı yapılan yün ceketler, pelerin tipi uzun paltolar, istediğiniz her kesimde keten pantolonlar, üst ve alt klasik takımlar, yün ve kareli kumaş etekler, deri kemer ve çantalar Chanel şıklığı ile adeta göz kamaştırıyor Aksesuar ve ayakkabılarda ise deriler yine baş rolde Bot ve çizmelerin yanı sıra, yine bu senenin trendlerinden topuklu ayakkabılar da koleksiyonu tamamlayan kaliteli ürünler 2012 yılında zarifliği ve güzelliği ile farklı bir imaj yakalamak isteyen bayanlar, Chanelin 2011-2012 sonbahar kış koleksiyonunda nelerin yer aldığına aşağıdaki katalogdan bakabilirsiniz

Chanelin uzman stilistleri tarafından tasarlanan son moda kışlık ürünler, 2012 yılının kadın modasında nelerin trend olacağı hakkında da bayanlara ipuçları vermekte

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com