Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Toplum ve Yaşam > Yemek Tarifleri

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
fıkra, kaşarlı, tost

Kaşarlı Tost Fıkra

Eski 10-28-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Kaşarlı Tost Fıkra

Kaşarlı tost (fıkra)

Temel

Temel Amerika'da çalisan bir insaat isçisidir Temelin çalistigi yerde bir amerikali ve birde ingiliz arkadasi vardir ve bunlar ögle yemeklerini, evde hazırlanan, birlikte yemektedirler Bir gün yine yemeklerini yemek için mola verirler ve sofraya otururlar Amerikali yemegini açar ve kasarli tost görür ve sinirlenerek "hergün hergün kasarli tost bukadarda olmazki kardesim bu kadin beni hiç düsünmüyor Eger yarinda ayni sey olursa kendimi insaattan asagi atarim…" diyerek söylenir İngiliz olan yemegini açar Onunkide kasarli tostdur ve oda sinirlenerek "kardesim bunlar bizi hiç düsünmüyorlar adam arada baska seyler yapar Eger yarin benimkide ayni olursa bende atacagim" der Sıra Temel'e gelir temel yemegini açar ve kasarli tostunu görür Ve "bende atlayacagim" der Neyse yarin olur ve sirasiyla yemekler açilir Önce amerikali açar ve kasarli tostunu görünce insaatin en üst katindan atlar ve ölür Sonra ingiliz olan yemegini açar ve kasarli tostunu görür ve atlar Oda ölür sira temele gelmistir temelde yemegini açar ve kasarli tostu görür Yüzünde saskin bir ifadeyle (tüh allah kahretsin der gibi) atlar ve ölür Ölenlerin cenazeleri yanyana gitmektedir Amerikalinin hanimi söylenir "ben nerden bilirdim eger bana söylese idi ben ona pizzalar yapardim vs " İngilizn hanimida ayni sekilde söylenmektedir "ben bilseydim neler neler yapardim ona vs " bizim temelin hanimi Fadime de söylenmektedir "BEN NERDEN BILIRDIM O KENDI YEMEGINI KENDI HAZIRLARDIKI BENI KARISTIRTMAZDI"

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com