Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Eğitim & Öğretim

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
trekking, yapılır

Trekking Nasıl Yapılır

Eski 10-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Trekking Nasıl Yapılır

Trekking nasıl yapılır ?

Trekking etkinlikleri düzenleyen pekçok acente bulunmaktadır trekking turları günübirlik olduğu gibi, daha uzun süreli de olabilmektedir doğu ve güneydoğu anadolu'ya, karadeniz'e düzenlenen turların süreleri kimi vakit bir haftayı bulmaktadır acentelerin bünyelerindeki rehberler sizin bütün danışmanlık ihtiyaçlarınızı karşılayacaklardır günübirlik parkurların istanbul'a yaklaşık olarak 1,5-2 saat mesafede olmaları bu tür turların tercih edilme oranını arttırmaktadır

yolculuğa genellikle sabah çok erken çıkılır günübirlik gezilerde, gezi bir günün içerisine sığdırılacağından amaç güne erken itibaren vakti oldukça iyi kullanmaktır

trekking nasıl yapılır ?

yolculuk sırasında rehberlerden programla ilgili bilgi almalısınız unutulmaması gereken en önemli nokta turu satın almadan önce parkurun güçlük derecesiyle ilgili bilgi almaktır çünkü ilk defa böyle bir tura katılıyorsanız nispeten kolay ve sizi çok zorlamayacak bir parkurla başlamalısınız vakit geçtikçe tecrübe kazandıkça parkurların güçlük derecesini arttırabilirsiniz

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com