Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Eğitim & Öğretim

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
burs, düzcede, vakıflar, veren

Düzcede Burs Veren Vakıflar

Eski 10-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Düzcede Burs Veren Vakıflar

Abant izzet baysal üniversitesi arastırma ve gelistirme
vakfı bursu : (aibü)
aibüdüzce tıp fakültesi dekanlıgı
konuralp 0 374 541 41 07
düzce
abant izzet baysal üniversitesi düzce tıp fakültesi
gelistirme vakfı bursu :
Abant izzet baysal üniversitesi düzce tıp
fak
Arastırma ve uygulama
hastanesi dekanlık makamı 374 5414107
düzce akçakoca eğitim kalkınma ve tanıtma vakfı bursu :
Yalı mahallesi istanbul caddesi ahmet
gümüs pasajı 6114001
düzce akçakoca ilçesi sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfı bursu : Hükümet konağı
düzce baskent grup-avni akyol ümit kültür ve eğitim vakfı bursu : Cami kebir mahallesi mgösterisli sokak no:5 524 50 50
düzce bogaziçi sosyal yardımlaşma ilim ve kültür vakfı bursu : Yazlık mahallesi bogaziçi
düzce cumayeri ilçesi sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfı bursu : Cumaova kaymakamlıgı
düzce çilimli ilçesi sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfı bursu : çilimli kaymakamlıgı
düzce adalet eğitim ve kültür vakfı bursu :
Cedidiye mahallesi kazım demir sokak arıca apartmanı b
blok 0374-5239500
düzce eğitim ve kültür vakfı bursu : Yeni mahalle kurs sokak no 36 düzce 5141642
düzce ili sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfı bursu : Hükümet konağı
düzce ilim ve kültür vakfı bursu : Camikebir sokak bilginler pasajı kat 2
düzce ilinde sporu gelistirme vakfı bursu : Cedidiye mahallesi necip güney sokak no:20
düzce ilme ve hayra hizmet vakfı bursu : Cedidiye mahallesi nahit ugurlu pasajı
düzce kalkınma ve tanıtma vakfı bursu : Cedidiye mahallesi necip güney sokak no 10
düzce gölyaka ilçesi sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfı bursu : Hükümet konağı
düzce gümüsova ilçesi sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfı bursu : Hükümet konağı
düzce
kafkasyalılar ve sevenleri kalkındırma ve yardımlaşma
vakfı bursu : Köprübası ömer efendi köyü
düzce kaynaslı ilçesi sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfı bursu : Kaynaslı kaymakamlıgı
düzce koçyazı sosyal yardımlaşma vakfı bursu : Koçyazı köyü
düzce sıralık köyü eğitim saglık ve sosyal dayanışma vakfı bursu : Sıralık köyü camii yanı köy konağı
düzce
türkiye orman muhafaza memurları kalkınma ve dayanışma
vakfı bursu : Cedidiye mahallesi mimar sinan caddesi ruhibey pasajı kat 2 düzce 0 374 514 72 59
düzce yıgılca ilçesi sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfı bursu : Hükümet konağı kat:3

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com