Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Kültür - San'at & Eğitim > Üniversiteler & Kampüsler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
altıntaş, meslek, yüksekokulu

Altıntaş Meslek Yüksekokulu

Eski 10-21-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Altıntaş Meslek Yüksekokulu İletişim Bilgileri - Altıntaş Meslek Yüksekokulu Tarihçe - Altıntaş Meslek Yüksekokulu Resimleri - Meslek Yüksek Okulları

Dumlupınar Üniversitesi'ne bağlı bir meslek yüksek okuludur

Altıntaş MYO Yüksek Öğretim Kurulu'nun 14021994 tarih ve 945332 sayılı kararı ile eğitim öğretime başlamıştır

Türk sanayinin ihtiyacı olan insan gücünde ara eleman ihtiyacını karşılamak amacıyla 1994-l995 öğretim yılında faaliyete başlayan meslek yüksekokulu iki yıllık ön lisans düzeyinde eğitim veren bir kurumdur

Altıntaş Meslek Yüksek Okulu kalkınma planlarının ilke ve hedefleri doğrultusunda ülke çevre ve uygulama alanındaki vasıflı ara eleman ihtiyacının karşılanması, insan gücü ile eğitim unsurları arasında bağ kurulması için örgün eğitim bazında eğitim-öğretimi sürdürmektedir

Ögrenci sayısı 2006 yılı itibariyle 650'dir

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com