Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Aşk & Sevgi - Bayanlar, Erkekler > Bayanlara Özel > Gebelik & Doğum

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
bebek, hakkında, irenbe, merkezi, tıp

İrenbe Tüp Bebek Merkezi Hakkında

Eski 10-19-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

İrenbe Tüp Bebek Merkezi Hakkında

İnternet'ten yaptığım araştırmalar sonucu izmir'de en iyi tüp bebek merkezinin irenbe olduğunu düşünerek irenbe de Dilek hanım'a gittim O kadar çok bebek istiyordum ki en kısa zamanda sahip olabilmek için aşılama bile yaptırmadan direk tüp bebek istediğimi söyledim benden istedği testler sonucunda bana benim en kolay çocuk sahibi olabilecek anne adayı olduğumu söyledi benden 3 bin beş yüzlira ücret istediler ve artı testler ve ilaçlar içinde 2 bin beşyüzlira harcadım bana o kadar samimi o kadar yakın davrandı ki nasıl olsa bebek sahibi olacağım diye gözümü kırpmadan bu parayı onlara verdim ben internetten araştırma yaptığımda bana bunları bırakmamı sadece ona güvenmem gerektiğini söyledi,inandım ona deneme sonuçlandı durum olumsuz bana çok üzgün olduğunu üzülmemem gerektiğini dondurulmuş embriyolarla bi düzine çocuk yapabileceğini söyledi bize şansımızın çok yüksek olduğunu söylemesine rağmen sonuç negatifti manevi olarak yıprandığımız gibi maddi olarak ta yıprandık

Kendimizi biraz topladıktan sonra ikinci deneme için tekrar irenbenin yolunu tuttuk 2 bin lira masraf yaparak ikinci deneme yi yaptık ve bize 5 gün embriyosu olduğunu şansımızın bu sefer çok çok yüksek olduğunu söyledi iki tane embriyo koyup işi garantiye almak istediğini söyledi ama sonucunda yine sonuç negatifti sonuçları söylediği gün bize nasıl böyle birşey olur hiçbir anlam veremdiğini söyledisöyleyecek birşeyi kalmamıştıve 3 denemenin ücretsiz olarak yapılacağını belirttiVE şanslı olduğumu 2 tane 5 gün embriyosu olduğunu söyledi, oysaki 2 denemede 5 gün emriyolarını kullanacaklardıişte burada bu işte bi yalan dolan döndüğünü düşündüm ve embriyolarımın çözüleceği gün beni aradılar ve bütün emriyoların kalitesiz olduğunu bu durumda başarısız olacağını söylediler

Muayene ye gittiğimde benden tüp bebek için 3 bin lira isteyip ve ilaçlar kulanacağımı söyledi yani yine 5 bin lira daha

İşte bu andan sonra iyi niyetlerinden şüphe duydumherşey para için miydi diye kendime sorular sordum madem 3 bedava idi neden tamda bedava olan deneme ye geldiğinde bütün embriyoların kalitesiz olduğu ortaya çıktı gerçekten embriyolar kalitesiz ise neden 2 deneme yapıldı amaç sadece parayı mı almaktı

bunları sizlerle paylaşıyorum çünkü benim yaşadığım maddi ve manevi yıkım ı kimse yaşasın istemem

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com