Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinema, Müzik & Online Videolar > Radyo, Sinema ve Tiyatro

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
cem, projesi, yeni, yılmazın

Cem Yılmaz'ın Yeni Projesi Ne

Eski 10-15-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Cem Yılmaz'ın Yeni Projesi Ne

Cem Yılmaz'ın yeni projesi ne?

13 Uluslararası Randevu İstanbul Film Festivali, geçtiğimiz akşam Cemal Reşit Rey Konser Salonu'nda düzenlenen açılış töreniyle perdelerini açtı Geceye Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay'ın yanı sıra; Azra Akın, Mert Fırat, Naz Elmas, Zafer Algöz, Pelin Batu ve İzzet Günay'ın da aralarında bulunduğu çok sayıda ünlü isim katıldı

Sabah'ın haberine göre usta oyuncu Zafer Algöz, Türk sinemasının çok iyi bir dönem geçirdiğini belirtip en çok 'Av Mevsimi'ni beğendiğini söyledi Algöz, 'New York'ta Beş Minare' için "İzledim ve birkaç hata gördüm Bunları da Mahsun'a söyledim" dedi

DEVAM FİLMİ DEĞİL
Önümüzdeki yaz Cem Yılmaz'la bir filmde rol alacaklarını söyleyen Algöz, "Çekilmiş bir filmin devamı olmayacak Yani 'Yahşi Doğu' falan değil Komedi veya aksiyon da olmayacak, herkes çok şaşıracak" dedi

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com