Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Aşk & Sevgi - Bayanlar, Erkekler > Aşk & Sevgi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
gizli, öz or nem

Gizli Öz/Nem ....

Eski 10-11-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Gizli Öz/Nem ....

Adı konmamış bir çocuk gibi yüreğim bu mevsim öylesine başıboş, öylesine sahipsiz yazdığım hiçbir şiir zamanında düşmüyor kağıda esirliğim oluyor, imkansızlık şarabıyla beni sarhoş eden bu aşk

davam sevda!

öznesi sensin kurduğum her cümlenin

çünkü ben seni, göz göze geldiğin herkesle tanışmayı isteyecek kadar çok sevdim sevgili o yüzlerde hep senden bir parça aradım senin sevgiye olan açlığına bir sebep aradım ya da benim sana olan açlığıma

uçurumsun

çıkmaz sevda sokağında gördüğüm ve bir türlü uyanamadığım bir düşsün uçurumdan atlayınca şiirlerimin boynu bükük kalacağını bilmek bile, önleyemiyor içimdeki bu yok olma isteminiönüme çıktığın bütün zamanlar, içimde bir çıkmaz sokak yaratmaya yetiyorgizli öznesisin, bir demet beyaz papatya ile birlikte sevdanın kapısına bıraktığım her cümlenin yazık ki, açmıyorsun bana kapılarınıyok, sevdanın çaresiişte bu yüzden özneler gizli kalmalı sevgilidillenirse sevdamyüreğimi bir ok yapıp vururum kuşları gözlerini rehin alır solgun bir hikaye, geri almaya yetmez fakir sevdamızaşkın ışıkları sokak lambalarıyla kavga ediyor bu gece zamanın durmasını istediğim tüm anları, adınla mühürlüyorum cümlenin bütün öğeleri tamam mevsimlerdir, öznenin mahzeninden çıkmasını bekliyorlardökülmek için sevda taciri dudaklarımdan, öznenin maskesini çıkarmasını bekliyorlar hürriyeti sensiniçimden geçen; daha doğrusu, içimde kalan her cümleninbenimle hiç ıslanmadın sevgili ve ben hiçbir şiirimi okuyamadım sanaçünkü sen, gizlenmesi gereken bir özneydin yalnızcayağmurlu gecelerde, 'keşke yanımda olsa 'dediğim paramparça birkaç şarkıyla ya da yıpranmış aşklarla kendimi avuttuğum imkânsızlık sarhoşu gecelerde, 'benimle hiç içmedi' dediğim bir özneydinkoparmaya kıyamadığım tek çiçeğimdingünyüzü görmemiş acılardan geçiyor sana giden yol sevgilihiç uçurtma uçurmamış çocukların, geçmişlerine duyduğu öfkeden geçiyorbizim paramparçalığımızdan, yalnızlığımızdan şiire eski bir sevgili gibi sarılışımızdan geçiyor

sana giden yol

benim yokluğumdan geçiyor

Ve kalemim oluyor sana duyduğum bu yıllanmış aşk

Seni seviyorum

ama hangi 'sen'i sevdiğimi bilmiyorum

bırak, gizli kalsın özneler

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com