Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Aşk & Sevgi - Bayanlar, Erkekler > Aşk & Sevgi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
ağlanır, mutluluktan

Mutluluktan Ağlanır Mı Hiç ?

Eski 10-11-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Mutluluktan Ağlanır Mı Hiç ?

Mutluluktan Ağlanır Mı Hiç?

Filmlerde görürdüm hep;erkek sevdiği kızın gözyaşlarına aldırmadan kulağına eğilir ve belli belirsiz der ki:

''Ağla baharım ağlaBilirsin;gözlerine yağmur değerse,tanımam önüme kim çıksaAma mutluluktan doluyorsa gözlerin,ağlaGel yanıma,yasla başını omzuma ve ağla''

İlk duyduğumdan beri düşünürdüm''Mutluluktan ağlanır mıydı hiç?'' Tuhaf şeyBen üzülünce ağlardımYa da sinirleninceHerşeye ağlardım işteAma hiç mutluluktan ağlamadım

''Mutluluktan nasıl ağlar insan?''

Sonra sen çıktın karşımaHer seni seviyorum dediğinde parmak uçlarıma kadar tuhaf bir his uyanır olduKalp diye birşeyin gerçekten varolduğuna inanıyordum tüm kalbimleVe içimden birşey bedenimi yırtarak dışarı çıkmak istiyordu

Bazen derin derin nefes alıyordumHayırHer nefesimi derin alıyordumVe her nefesten sonra aptal bir gülümseme alıyordu yüzümü

Bazen de

Dudaklarım titriyor,sonra gözlerim doluyordu

Sonra

Sonrasını tahmin edersin işte

AĞLIYORDUM

Saçma dediğim şey başıma gelmiştiArtık anlıyorum mutluluktan ağlamanın ne demek

olduğunuBu yüzden tertemiz yüreğine fısıldıyorum:

''Ağla baharım ağlaBilirsin;gözlarine yağmur değerse,tanımam önüme kim çıksaAma mutluluktan doluyorsa gözlerin,ağlaGel yanıma,yasla başını omzuma ve ağla''

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com