Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Aşk & Sevgi - Bayanlar, Erkekler > Aşk & Sevgi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
kalemde, silmek

Seni Bir Kalemde Silmek

Eski 10-11-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Seni Bir Kalemde Silmek

Seni bir kalemde silmek kolay olsaydi,bir an bile durmazdim, silerdim seni,cekmezdim o aci veren sevginiSeninle gecirdigim günlerin hatiri olmasaydi,düsmezdim umutsuzluga, anilari yasatmazdimSeni yüregimden söküp atmak kolay olsaydi,bir an bile yüregimde tutmazdimSana verdigim deger olmasaydi,
hicbir seyi umursamaz, hicbir sey icin caba harcamazdimSenden vazgecmek kolay olsaydi,
aramizdaki bütün köprüleri yikar, senden hemen uzaklasirdimSensizde mutlu olmak kolay olsaydi,
bir damla bile özyasi Yerini doldurmak kolay olsaydi,giderken ardindan böyle bakmazdim

Alıntı Yaparak Cevapla

Seni Bir Kalemde Silmek

Eski 10-11-2012   #2
Prof. Dr. Sinsi

Seni Bir Kalemde Silmek

Ne zaman yüreğimden silinmeye başlansa adın, sözlerinle kanatarak yeniden yazılıyor yüreğim boyunca Sonra yeniden çiziliyor kalbime yüzün, ellerin Yeniden başlıyorum seni sevmeye kaldığım yerden Hemde hiç akıllanmadan ve tekrarla aynı yanlışlarımı Beni üzeceğini bile bile, yüreğimi zırhından kurtarıp düşüyorum peşine yeniden Sensizlik canımı öyle yakmış ki hasretinden daha büyük bir acı göremiyorum Bu yüzden göze alıyorum tüm zorlukları Sensiz mutlu olmaktansa seninle mutsuz olmak daha acısız geliyor kalbime Ve işte yeniden başlıyorum seni sevmeye tükendiğim yerden Ne kadar yaralansamda senin tarafından yeniden sunuyorum yüreğimi tüm çıplaklığıyla Yeniden kanat istersen açık yaralarımı, yeniden savur sevdamı yangınlara Korkusuzluğu sensiz kaldığım gecelerde öğrendim ben Seni özlediğim anlarda tanıdım sabretmeyi Sonunda yeniden düşeceksem yangınların koynuna, razıyım inanki ben Bilsenki seninle her yer cennetin yolu, sensiz dünya benim olsa yine
Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com