Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Kültür - San'at & Eğitim > Kültür-Sanat > Şiir Cenneti

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
diegoya, fridadan, sevmekten, vazgeçtim

Frida'dan Diego'ya Sevmekten Neden Vazgeçtim ?

Eski 10-09-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Frida'dan Diego'ya Sevmekten Neden Vazgeçtim ?

Kötü günümde yanımda olmadığın zaman vazgeçtim

Canın sıkıldığında benimle paylaşmadığını, kırılacak veya tedirgin olacak olsam bile düşüncelerini açıkça söylemediğini anladığım zaman vazgeçtim

Bana yalan söylediğini anladığım zaman vazgeçtim

Gözlerime baktığında kalbinle bakmadığını ve bana hala söylemediğin şeyler olduğunu hissettiğimde vazgeçtim

Her sabah benimle uyanmak istemediğini, geleceğimizin hiçbir yere gitmediğini anladığım zaman vazgeçtim

Düşüncelerime ve değerlerime değer vermediğin için vazgeçtim

Ağrılarımı dindirecek sıcak sevgiyi bana vermediğinde vazgeçtim

Sadece kendi mutluluğunu ve geleceğini düşünerek beni hiçe saydığın için vazgeçtim

Tablolarımda artık kendimi mutlu çizemediğim ve tek neden "sen" olduğun için vazgeçtim

Bencil olduğun için vazgeçtim

Bunlardan sadece bir tanesi senden vazgecmem için yeterli değildi, çünkü sevgim yüceydi

Ama hepsini düşündüğümde senin benden çoktan vazgeçtiğini anladım

Bu yüzden ben de senden vazgeçtim

Frida Kahlo

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com