Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Kültür - San'at & Eğitim > Kitap Dünyası

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
ailem, çılgın, elizabeth, kelly

Elizabeth Kelly - Benim Çılgın Ailem

Eski 10-09-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Elizabeth Kelly - Benim Çılgın Ailem

Benim Çılgın Ailem

Yazar : Elizabeth Kelly

Çevirmen: Çiğden Samsunlu

Arka Kapak

İnsanı karmaşaya sürükleyen deli dolu bir ailenin ferdi olsaydınız ne yapardınız ?

Hayat bazen asansörün kat numaraları kadar düzenli olmayabilir

Elizabeth Kellynin insanı kahkahaya boğacak kadar esprili ve akılcı bir dille kaleme aldığı, dram ve komedinin bir arada sunulduğu Benim Çılgın Ailem, aile bağlarını iyileştirmeye ve güçlendirmeye yönelik, affetmeyi ve affedilmeyi öğreten büyüleyici bir roman

Güçlü bir mizah anlayışına sahip bu roman, birlikte yaşamayı hayal bile edemeyeceğiniz ama bir o kadar da hikâyelerini merak edeceğiniz insanlarla dolu
The Washington Post

Akılcı ve sivri bir anlatımı olan Benim Çılgın Ailem, yüreklere dokunacak kadar da duyarlı bir roman Elizabeth Kelly, bir dram hikâyesini eğlenceli hale dönüştürmeyi ve ilk sayfadan itibaren okuyucuyu etkisi altına almayı başarıyor
Kirkus Reviews

Muhteşem bir üslupla yazılmış bu romanı okuduğunuzda, yazarın okuyucuya sunulmuş bir armağan olduğunu anlıyorsunuz Elizabeth Kelly, başkarakter Collienin benliğini ararken yaşadığı yalnızlığı büyüleyici ve bir o kadar da mizahi bir dille aktarmayı başarmış
Publishers Weekly

Benim Çılgın Ailem, sizi Elizabeth Kelly'nin güçlü ve akıl dolu kalemiyle tanıştıran bir ilk roman
The Gazette

Güçlü bir mizah anlayışıyla anlatılan bu kitabı okuduktan sonra farklı bir sizle karşılaşabilirsiniz
The New York Times

Yazar : Elizabeth Kelly

Çevirmen: Çiğden Samsunlu

Sayfa Sayısı: 472
Dili: Türkçe
Yayınevi: Martı Yayınları

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com