Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Genel Kültür & Serbest Forum > Serbest Forum

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
150, bilete, bin, bulduğu, çıktı, ikramiye, lira

Bulduğu Bilete 150 Bin Lira İkramiye Çıktı

Eski 10-09-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Bulduğu Bilete 150 Bin Lira İkramiye Çıktı

Bulduğu bilete 150 bin lira ikramiye çıktı

02 Mart 2012
Annesinin zoruyla odasını temizleyen Kitching, çekmecesinde bulduğu milli piyando biletini kontrol edince gözlerine inanamadı Çünkü bilete tam 53 bin euro ikramiye isabet etmişti

Çekmecesinde, daha önce kontrol ettiğini düşündüğü, 12 eski milli piyango bileti bulan Kitching, biletleri çöpe atmak üzereyken bir kez daha kontrol etmeye karar verdiğini söyledi

"TAM ÇÖPE ATACAKKEN"

Ryan, "Ne söyleyeceğimi bilemiyorum, hayatımın en mutlu günüydü Annem haftalardır odamı temizlememi söylüyordu, sonunda odamı toplamaya karar verdim, çekmecemde piyango biletleri buldum Tam çöpe atacakken, içimden bir his yeniden kontrol etmem gerektiğini söyledi" dedi

"SEVİNÇTEN HAVALARA UÇTUM"

Ryan'ın annesi Susan, "Ryan için çok mutluyum, bundan sonra odasını toplamasını söylediğimde hemen toplayacağına eminim" diye konuştu

Bir markette yarı zamanlı olarak çalışan Ryan, bileti çalıştığı marketteki arkadaşına kontrol etmesi için verdiğini, ancak bilete büyük bir rakam çıktığı için makinanın ödeme yapamadığını söyledi Böylece 500 sterlinden büyük bir ikramiye kazandığını anladığını söyleyen Ryan, "53 bin sterlin kazandığımı görünce sevinçten havalara uçtum" dedi

Ryan, "Bu parayı kazanmak için 4-5 yıl çalışmam gerekiyordu ama şimdi 1 kere de kazandım" dedi

Kazandığı ikramiyeyle anne ve babasını tatile göndereceğini ifade eden Ryan ayrıca 16 yaşındaki kardeşi Sean'e de araba alacağını ifade etti

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com