Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Genel Kültür & Serbest Forum > Serbest Forum

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
5yaşındaki, çocuk, doğumda, kardeşini, kurtardı

5Yaşındaki Çocuk Doğumda Kardeşini Kurtardı

Eski 10-09-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

5Yaşındaki Çocuk Doğumda Kardeşini Kurtardı

İngiltere’de bebek bekleyen kadın aniden sancılandı Doğum başladığında yanında sadece 5 yaşındaki oğlu vardı

İngiltere’nin Nottinghamshire şehrinde yaşayan Kelly Graves ikinci çocuğuna hamileydi Evde olduğu sırada sancısı başlayan Graves’e yardımcı olacak tek kişi beş yaşındaki oğlu Joby’di
Annesini sözleriyle rahatlatmaya çalışan Joby yardım çağırdı Bebek doğduğunda annesinin istediği her şeyi yanına getiren Joby kardeşinin nefes alamadığını fark etti
Göbek kordonu boynuna dolanan bebek yaşam savaşı verirken imdadına Joby yetişti Ntvmsnbc'nin haberine göre kordonu gevşeten Joby kardeşinin hayatını kurtardı Graves oğluyla gurur duyduğunu söyledi ve ekledi: “Joby gerçekten Harvey’in hayatını kurtardı Kordonu çözmeyi ben de başarabilirdim fakat bu bize çok zaman kaybettirirdi

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com