Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Genel Kültür & Serbest Forum > Serbest Forum

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
buraya, evlenmek, isteyenler, kapalı, kısmeti, olan

Kısmeti Kapalı Olan, Evlenmek İsteyenler Buraya

Eski 06-27-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Kısmeti Kapalı Olan, Evlenmek İsteyenler Buraya

MeLoNy Nickli Üyeden Alıntı

Arkadaşlar yakın zamanda 2 tanıdğım kişinin yaptığı ve direk sonuç aldığı bir dilek tertibi var, evlenmek için

41 tane tek evlilik yapmış çiftten 1 lira topluyorsunuz Yada fazla vermek isteyen varsa 2-3 lirada verebilir ama tek evlilik yapmış olması gerek Sonra minimum 41 lira toplancak, o parayla gidip kuyumcudan küçük bir altın anahtarlık alıyor ve boynunuzda taşıyorsunuz 1 liradan çok toplayın deme nedenim anahtarlıklar 50-60 belki daha fazla olabiliyor Toplanan paranın üstünü kendiniz tamamlayamıyosunuz, illaki o paranın yettiğince bir anahtar alıyosunuz 30 lira civarı olan altın anahtarlarda var, çok küçük ve ince ama kuyumcuda bulamayabilirsiniz öyle küçük olanı

Ama parayı topladıktan sonra o parayı saymayın ve direk kuyumcuya verin Dilek için anahtar alcam diyin, bu paraya nasıl birşey olur diyin o veriyor Kuyumcular bu tertibi çok iyi biliyor, çok alan oluyormuş ))

Mutlaka deneyin derim

MeLoNy gel evlenelim sende kurtul bende yoksa evde kalıcaz

Alıntı Yaparak Cevapla

Cevap : Kısmeti Kapalı Olan, Evlenmek İsteyenler Buraya

Eski 10-03-2012   #2
KRDNZ

Cevap : Kısmeti Kapalı Olan, Evlenmek İsteyenler Buraya

Bu konu ciddi mi eklenmiş yanlışlıkla mı merak ettim:D

Garbın âfâkını sarmışsa çelik zırhlı duvar
Benim iman dolu göğsüm gibi serhaddim var
Ulusun, korkma! Nasıl böyle bir imânı boğar,
'Medeniyyet!' dediğin tek dişi kalmış canavar?

Ey ŞaiR! Bana Yağmurdan bahsetme, yağdır
Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com