Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Ürünler > Otomobil, Yapı Market & Bahçe

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
cila, kirmizi, nanotec, nigrin, renkli

NIGRIN NANO-TEC KIRMIZI Renkli Cila 8573871

Eski 09-16-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

[*]Marka Hakkında [*]100 yılı,bir asrı aşan üretim ve cilama teknolojisi ve ustalığı ModaCar la Türkiye de![*]Nigrin Almanya dünyanın 44 ülkesinde en çok satılan ve beğenilen oto bakım ürünü markasıdır[*]Avrupa Birliği ve USA otomobil üreticilerinin araç üzerinde kullanmayı tavsiye ettiği tek Markadır(BMW,AUDI,VW,MERCEDES,GM vb)[*]Hiçbir dış üretim merkezi kullanılmadan sadece Almanya da üretilmektedir[*]Unitec,Profex markalarıyla büyüklüğünü pekiştirmektedir Nigrin NANO-TEC ,Nano teknoloji ile otomobilinizde sanat yaratacak ürünler üretmektedir Ürün Özellikleri : [*]Belirtilen rengin her türlü tonuna uygunlukBoyayı ilk önce temizler sonra parlatır ve max 180 gün süren gözle görünmeyen koruma sağlarİnce özelikte cila yapısıyla metalik,opak ve her türlü hassas boyaya uygunlukNaturel ve sentetik balmumu içeriği ile kötü hava şartlarına dayanıklıdır Boyadaki küçük boya sorunlarını ve çizikleri yok eder KULLANIM ŞEKLİ [*] Aracınızı NIGRIN Hızlı yıkama Şampuanı ile yıkayınız Kurutun (nemini alın) NIGRIN NanoTec Renkli Cilayı ince şekilde yumuşak bir bezle uygulayınMat bir tabaka oluşana kadar kurumaya bırakın Oluşan mat tabakayı NIGRIN Profesyonel bezlerle hafif bastırarak parlatın Ağırlık : 500 ml

[*] Bağlantılı Ürünler:[*]Nigrin BIO-TEC Biyolojik Oto Şampuanı MAVİ-YEŞİL 8473925Nigrin Minute-Wash En Hızlı Kuruma Araç Şampuanı 8474013Nigrin Sentetik Güderi Yüksek Emiş Gücü 8571100NIGRIN Microfiber bez 3 lü set Cam,Kaporta,Torpido 840192 Not: Ürün sonundaki kodları sitede tarama yaparak ürüne çok kolay ulaşabilirsinizUygulama Tipi : DIY ? Do it YourSelf | Montajsız,Aletsiz,Kendiniz yapın !

Ürünün Resimleri:

Ürün Özellikleri :
  • Garanti Süresi (Ay) : 24
  • Garanti Açıklama : KKTC ve Yurtdışına satılan ürünlerde ilgili marka ve ülkelerin uluslararası garanti koşulları geçerlidir, bu koşulları araştırmak müşterilerimizin sorumluluğundadır

Piyasa Fiyatı - 14092012
56,19 TL

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com