Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Ürünler > Kitap, Film & Müzik

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
arşiv, besteciler, milhan, serisi, unutulmayan

Unutulmayan Besteciler Arşiv Serisi 2 (6 Cd) (milhan)

Eski 09-12-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

SADETTİN KAYNAK
Gönül Nedir BileneLeyla Bir ÖzgecandırNiçin Baktın Bana ÖyleYadeller Aldı BeniÇile BülbülümBen Güzele Güzel DememGönlüm Seher Yeli GibiKanun TaksimiBenim Yarimtel Tel TaradımUd TaksimiKara Bulutları Kaldır
YESARİ ASIM ARSOY
Ömrüm Seni SevmekleUd TaksimiSazlar Çalınır Çamlıca''''nın BahçelerindeBu Yaz Geçen GünlerimizKanun Taksimi-Ahmet MeterAyrı Düştüm Sevgilimdenyar Yolunu KolladımSahilde O Hoş buseleriPerişan SaçlarınKanun TaksimiBiz Heybeli''''deMenekşe Gözler HülyalıYar Saçları Lüle Lüle
HACI ARİF BEY
Saydeyledi Bu GönlümüKurdu Meclis AşıkanKemençe TaksimiVarken GönüldeGurub Etti GüneşUd Taksimiİltimas EtmeyeEsti Nesim-i NevbaharGözümden GitmiyorKanun taksimibakmıyor Çeşm-i SiyahHatırımdan Çıkmaz AslaNey TaksimiOlmaz İlaç Sinei Satpareme
ŞÜKRÜ TUNAR
Söyleyemem DerdimiNey TaksimiGeçti Sevdalarla ömrümKanun taksimiBir Bir Geçiyor SevgililerKemençe TaksimiBir Zamanlar Maziye BakUd TaksimiAdanın Yeşil ÇamlarıUnut BeniUd TaksimiGurbet Elde Her AkşamKemençe Taksimigözü Ceylan GözüdürNey Taksimigeçti Muhabbet DemiKanun TaksimiYadıma O Sevdalı
DEDE EFENDİ
Mah yüzüne AşıkanımBaharın Zamanı GeldiEy But-i Nev-EdaYaylı Tanbur taksimiŞu Karşıki Dağda Bir Yeşil ÇadırGönül Durmaz Su Gibi ÇağlarYine Bir GülnihalYüzündür Cihanı Münevver EdenEy Gül-i Bağ-ı EdaKemençe TaksimiBivefa Bir Çeşm-i Bidad-GülizarBenliyi Aldım Kaçaktan
KADRİ ŞENÇALAR[*]Görmedim ömrümün Asude GeçenGönlüm Yaralıİç Durma İç GüzelimUd TaksimiNeyleyim Köşkümeşesiz DağlardaYine O Menekşe Gözler AralıSönmez Artık YüreğimdeYeşil Olur Şu Konya''''nın MeramıKanun TaksimiAh Güzel İstanbulUd TaksimiGezdiğim Dikenli Aşk Yollarında

Ürünün Resimleri:

Ürün Özellikleri :
  • Format : CD
  • Diğer:
  • Garanti Süresi (Ay) : 1
  • Garanti Açıklama : KKTC ve Yurtdışına satılan ürünlerde ilgili marka ve ülkelerin uluslararası garanti koşulları geçerlidir, bu koşulları araştırmak müşterilerimizin sorumluluğundadır

Piyasa Fiyatı - 12092012
39,53 TL

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com