Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Ürünler > Kitap, Film & Müzik

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
alaturka, meyhane, milhan, şarkıları

Alaturka Meyhane Şarkıları 2 (5 Cd) (milhan)

Eski 09-12-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

ALATURKA 6
Nereden Sevdim O ZalimiDertleri Zevk EdindiBu Akşam Bütün Meyhanelerini Dolaştım İstanbul''''unÇaya İner AğlarımSöyleme BilmesinlerKarşıyaka''''da İzmir''''in GülüBir İhtimal Daha VarSen Kimseyi SevmezsinYine Bu Yıl Ada SensizBöyle mi EsecektiŞahnaz LongaKüçük Yaşta Aldım Sazı Elime
ALATURKA 7
Ben Seni Unutmak İçin Sevmedim kileyla Bir ÖzgecandırDerdimi Kimlere DesemHer gece Yollarda Gözledim SeniBülbülKara Bulutları Kaldır AradanGönül Aşkınla Gözyaşı DökmektenÖmrümce Hep Adım AdımBelki Bir Sabah GeleceksinSeninle Düştüm DileBir Tatlı TebessümümPotropi Yakına Gel
ALATURKA 8
Kimseye Etmem ŞikayetKirpiklerin GölgesiGöze mi GeldikSaçının TellerineBir Bahar AkşamıGönlüm YaralıBir Gönül Vardı BendeKadere BakYeşil Ördek GibiSönmez Artık YüreğimdeSarı Gülüm Var BenimNiçin Baktın Bana Öyle
ALATURKA 8
Meehtaplı GecelerdeNeyleyim NeyleyimSen Hep Beni Mazideki HalimleÇaya İner AğlarımRüzgar SöylüyorÇile Bülbülüm ÇileBelki Bir Sabah GeliceksinBenim Yarim gelişinden BellidirAğlar Gezeri SahiliTalihin Elinden Oyuncak OldumGökyüzünde Yalnız Gezen YıldızlarYürü Dilber Yürü
ATATÜRK''ÜN SEVDİĞİ ŞARKILAR VE TÜRKÜLER[*]Mani Oluyor Halimi Takrire HicabımHab-Gah-ı Yaregirdim Arz İçin AhvalimCanarakibi Handan EdersinKlarnet Taksimi, MeleğimUd TaksimiDağlar Dağlar Viran DağlarAlişimin Kaşları KaraKöşküm Vaderyaya KarşıMayadağdan Kalkan KazlarKunun TaksiniPencere Açıldı Bilal Oğlan Piştov Patladı

Ürünün Resimleri:

Ürün Özellikleri :
  • Format : CD
  • Diğer:
  • Garanti Süresi (Ay) : 1
  • Garanti Açıklama : KKTC ve Yurtdışına satılan ürünlerde ilgili marka ve ülkelerin uluslararası garanti koşulları geçerlidir, bu koşulları araştırmak müşterilerimizin sorumluluğundadır

Piyasa Fiyatı - 12092012
39,53 TL

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com