Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Ürünler > Kitap, Film & Müzik

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
aşk, oyun, selen, servi

Selen Servi - Aşk mı? Oyun mu?

Eski 09-13-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

İlk albümü “Göze Aldım”ın ardından, single çalışması ile yeniden gündeme gelen Selen Servi “Aşk mı Oyun mu” diyor

İlk albümünde yer alan “Aşk Oyunu” şarkısının remiksi DJ Deefatt’a, düzenlemesi Serhat Çiftdal’a ait

Sözleri Ömer Önder ve Selen Servi’ye ait olan bu anonim şarkının mastering’i Babajim stüdyolarında Pieter Snapper tarafından yapıldı

Sanatçı kendisine ait SÖZ YAPIM etiketi ile yayınladığı ikinci prodüksiyonun dağıtımını yine IMM Dağıtım ile gerçekleştiriyor Selen Servi’nin sesi hem çok tanıdık hem yepyeni bir tınıyla dinleyicilerin kalbini çalmaya devam ediyor

Aşk Oyunu şarkısının daha geniş kitlelere ulaşması için bu single çalışmasını yaptıklarını belirtiyor Selen Servi Shantel’in Disco Boy adlı şarkısından kulaklarımıza tanıdık olan bu ezginin Türkçe sözleri, çapkın, muzip ve kararlı bir kadının sevgiliye seslenişi…

Selen Servi, piyanoda Ömer Önder ve değerli müzisyen dostları ile özel organizasyonlarda ve Hayal Kahvesi, Sakman Club gibi önemli mekânlarda sahne almaya devam ediyor

Ayrıca, Selen Servi ve Ömer Önder, TRT Müzik’te Perşembe geceleri “Bir Şarkıdır Hayat” adlı yeni bir müzik programı ile ekranlardalar

Ürünün Resimleri:

Ürün Özellikleri :
  • Format : CD
  • Diğer:
  • Garanti Süresi (Ay) : 1
  • Garanti Açıklama : KKTC ve Yurtdışına satılan ürünlerde ilgili marka ve ülkelerin uluslararası garanti koşulları geçerlidir, bu koşulları araştırmak müşterilerimizin sorumluluğundadır

Piyasa Fiyatı - 12092012
0,81 TL

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com