Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Ürünler > Kitap, Film & Müzik

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
aileler, kurulur, mutlu, sürdürülür

Mutlu Aileler Nasıl Kurulur? Nasıl Sürdürülür?

Eski 09-12-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Daha İyi ve Mutlu Bir Aile Olmaya Ne Dersiniz?

İngiltere Yetenek Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Bill Lucas ve Psikolog Dr Stephen Briers’in kaleme aldığı kitapta “Mutlu Aile” kavramıyla ilgili bilgiler ve öğütler yer alıyor

BBC Active’in copywrite yayınlarından biri olan kitap; günümüzde giderek karmaşıklaşan aile ilişkilerini mercek altına yatırarak aileniz için uygulayabileceğini pratik yaklaşımlar sunuyor Bu kitapla günlük yaşamınızda ve diğer insanlarla ilişkilerinizde pozitif duygular geliştirme yöntemleri ve mutluluğu keşfedecek, çocuklarınız ve aileniz için pozitif bir ortam yaratarak zorluklarla başa çıkmayı öğreneceksiniz

Ürünün Resimleri:

Ürün Özellikleri :
  • Garanti Açıklama : KKTC ve Yurtdışına satılan ürünlerde ilgili marka ve ülkelerin uluslararası garanti koşulları geçerlidir, bu koşulları araştırmak müşterilerimizin sorumluluğundadır

Piyasa Fiyatı - 10092012
12,10 TL

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com