Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Ürünler > Kitap, Film & Müzik

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
bedava, gergedan

Bedava Gergedan

Eski 09-11-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Bedava Gergedan

Bedava Gergedan
[*] GÖZLERE ŞENLİK, AKILLARA SEZA!
BÖYLE BİR KİTAP GÖRMEDİNİZ Bu gergedan bedava Kitaptan edinilebilecek keyif bedava Yok, bu kitap bedava değil tabii, ama ederinden sonrası - bazı kitaplarda olduğu gibi- bedava Bu kitabı seyredin "Bu kitabı iyi seyredin" demiyorum, çünkü seyrederken zaten "iyi seyretmek" gerektiğini göreceksiniz Ama nasıl isterseniz öyle seyredinBu kitap sizi bu konularda zorlamaz Başka konularda zorlar mı, göreceksiniz Bu kitaba başlayın Bir kitaba başlar gibi değil, hiç şart değil; başından, sonundan, ortasından, işte bir yerinden başlayınız "Gergedan bu kitabın neresinde", "Gergedan neden bedava", " Bedava Gergedanımı nerden alabilirim" diye sorabilirsiniz Buyrun sorun Kitabı okuduktan sonra sorun ama İyi seyirler Bedava Gergedanı hep "baştan sona, sondan başa, ya da ortadan iki yana doğru okunabilecek bir kitap" olarak düşündüm Bir derleme gibi görünüyor Bedava Gergedan Farklı tarihlerde, farklı mecralarda görülmüş, parça parça, adeta bütünlükten yoksun malzemeler Ama, hayır; eğer Bedava Gergedan için bunları söyleyebilirsek, aynılarını hayat için de söylememiz gerekir Oysa bu kitabın içindeki her şey aynı hayata, aynı kişiye dair Kitabı oluşturan bin bir parça bugüne dek farklı zamanlarda, farklı koordinatlarda görülmüş olsalar da, onlar her zaman aynı kafanın içinde, yan yana ve daima Bedava Gergedan başlığının altında idiler Hâlâ da öyleler Okuyucusu kim Bedava Gergedanın? Mesela, buraya kadar ulaşabildiğinize göre siz Yani meraklı kişiler Hayatın mânâsını, acı ve hazzın kaynağını, insan aklının ve akılsızlığının, bilincin ve bilinç dışının sınırlarını merak edenler En çok da galiba bana benzeyen kişiler Benim gibi orta sınıf, orta yaşlı, orta gelir düzeyine sahip, kullandığı birçok eşyaya taksitleri bitmediği için hala sahip olamamış, ilişkilerinde beceriksizlikler yaşayan, hayatı yavanlaşmış ama en azından bunu şikayet konusu yapan, büyük bir kentte yaşamaktan hem nefret edip hem de o kentin bağımlısı olduğunu bal gibi bilen, evini sığınak haline getiren ama TVden korunmayı başaramayan, hayatı irili ufaklı tuşlar ve ekranlarla kuşatılmış yorgun insanların kitabı Bedava Gergedan Bu kitabı okuduklarında/seyrettiklerinde meraklarını ve yorgunluklarını giderebilecekler mi peki? Hayır, hiç sanmıyorum; ama yine de denemeye değer!" / ORHAN CEM ÇETİN

Ürünün Resimleri:

Ürün Özellikleri :
  • Garanti Açıklama : KKTC ve Yurtdışına satılan ürünlerde ilgili marka ve ülkelerin uluslararası garanti koşulları geçerlidir, bu koşulları araştırmak müşterilerimizin sorumluluğundadır

Piyasa Fiyatı - 11092012
15,36 TL

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com