Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Ürünler > Kitap, Film & Müzik

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
çerçevenin, dışından

Çerçevenin Dışından

Eski 09-11-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Çerçevenin Dışından

Çerçevenin Dışından
[*] Sanata bir şeyler katnış, onu yenilemiş, değiştirmiş kişilerin çalışmalarına baktığımızda, o ürünlerin kendilerine karşın çıktığını görürüz Ve sanatçı hep kuşkuludur yaptığı karşısında Çünkü belirli bir hedefi ortadan vurmak üzere nişan almamaktadır, dikkatli dikkatli Yalnızca boşluğa oklar fırlatmaktadır
Plastik sanatlar üzerine yazılan her yazı, yapıtların en fazla yanı başında durmalı, onların önüne geçmemelidir Üstelik burada, ne kadar uzatırsam, yayınlaması olası örneklere o kadar az yer bırakmış olacağım Onun için de, susuyorum Sizi resimlerle baş başa bırakıyorum Güven Turan otuz yılın resim yazılarını bir araya getiriyor bu kitapta Abidin Elderoğlundan Berna Türemene, Fatma Tülin Öztürkten Cihat Buraka kadar pek çok Türk ressama mercek tutmakla kalmıyor Güven Turanın bakışı, Mısır sanatına ya da Stanley Spencera da uzanıyor Türk resminin serüveni içinde, kişisel bir çerçeveleme

Ürünün Resimleri:

Ürün Özellikleri :
  • Garanti Açıklama : KKTC ve Yurtdışına satılan ürünlerde ilgili marka ve ülkelerin uluslararası garanti koşulları geçerlidir, bu koşulları araştırmak müşterilerimizin sorumluluğundadır

Piyasa Fiyatı - 11092012
26,04 TL

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com