Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Genel Bilgiler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
dönem, kapağı, yapılır, ödevi

Dönem Ödevi Kapağı Nasıl Yapılır?

Eski 09-11-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Dönem Ödevi Kapağı Yapılışı

Dönem ödevi hazırlarken işinize yarayacak ve sizi büyük bir dertten kurtaracak bu hazır kapaklar ile sorunsuz bir dönem ödevi sunabileceksinizHazır kalıplar halinde Microsoft Office Word ortamında hazırlanan Tablo ve Resimler dönem ödevini hazılarken size büyük kolaylıklar sağlıyor
Bu kapkaları kullanmak sizin isteğinize kalmıştırİstediğiniz gibi değişikliklerde yapmanıza olanak tanımaktadırDönem ödevlerinize kapak hazırlarken bu tabloları ve resimleri kendi bilgilerinize göre rahatlıkla değiştirebilirsiniz
Böylece profosyonel bir şekilde dönem ödevlerinize kapak hazırlamış olacaksınız

Dönem Ödevi Kapağı

Performans Ödevi Kapak

Dönem Ödevi Kapakları Program Detayları:

Dosya Boyutu: 205 MB
Dil: Türkçe
Lisans: Ücretsiz
İşletim Sistemi: Windows Tümü
Dönem Ödevi Kapakları Ayrıntılı Bilgi

Download Ödev Kapağı İndir

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com