Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Ürünler > Kitap, Film & Müzik

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
nöbetçi, zeytin

Nöbetçi Zeytin

Eski 09-09-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Nöbetçi Zeytin

Nöbetçi Zeytin

Düşüncelerini; "Hayatın en dramatik anlarında bile görmesini bilen için derinlerde bir yerde de olsa ince bir tebessüm vesilesi vardır Ben, gündelik hayatın her anına yayılan bu bir dirhem tebessümü bir damla mürekkeple çoğaltma çabasındayım" diye özetleyen Salih Gülen; hem bir kuşağın ortak geçmişini hemde kendi hikâyesini ustaca anlattığı kitabı "Nöbetçi Zeytin" ile selamlıyor okurunuSözü uzatmadan, abartılı cümlelerden uzak, duru ve berrak bir anlatımla kaleme alınmış hikâyelerde; kendi hayatınızdan, çocukluğunuzdan ve ruhunuzdan akisler ile karşılaşacaksınızAkşam ezanı ile eve dönülen günleri, kale taşının üzerinden geçen topun gol olup olmadığı tartışmalı maçları ve modern hayatın alıp gittiği mahalle hayatını buruk bir özlemle hatırlayanların "Nöbetçi Zeytin" kitabında bulacakları çok şey varBirçoğumuzun önem vermeyip gözden kaçırdığı küçük ayrıntı ve mutlulukların hikâye edildiği eser, Sütun Yayınlarından çıktı

Ürünün Resimleri:

Piyasa Fiyatı - 09092012
haber ver

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com