Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Ürünler > Kitap, Film & Müzik

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
kadını, zamanların, zamansız

Tüm Zamanların Zamansız Üç Kadını

Eski 09-10-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

[*]…Sezen Aksu, Duygu Asena, Semiha Berksoy; daima diledikleri durakta inen kadınlar bunlar Bir başkası gibi değil, kendi olan kadınlar Özetle üç kadın üzerinden benim sinemalarım tabii ki kitap Kahramanı kendi olan üç kadına kısa bir metraj çektim belki de Belki de! Suları kesik kentin, suya kanamış çocuklarına aşk çeşmesini açtı Sezen ama sıkıyorsa demeyi de ihmal etmedi “Aşk için ölmeli aşk, o zaman aşk” Dünyayı hippiler kurtaracak biliyorum ve tabii müzik Adam el sallıyor, selam diyormuş Jim Morisson yanı başında Hendrix, sıkı bir solo çekiyor Yavuz Çetin keyifleri ballı belli ki “Gurur duyduğun yere koy, bırak aksın aşk” Böyle demişti bana, bizzat şahsıma Semiha Berksoy devam etmişti “Aşk içinde hayranlık olmadan duyulamaz, diğeri sevgidir ve aşk karşısında daima yeniktir” Böyle hissetti ve böyle yaşadı, son nefesine kadar da duygularına sahip çıktı Semiha Berksoy “Her şey daha güzel bir dünya için, her şey insan için!” diyen ve sadece bunun için eziyet çeken bir düşün ustasının peşinden gitti O ve son nefesinde Nazım dedi… Nick Cave fena halde acaip şeyler diyor “İyiyim ya, iyi gidiyor” Çığırından çıkmış bir çığlık gibi geldi zamanında birilerine Oysa o kadın olmanın haklı gururunu savundu, üstelik en sert tepkiyi kadınlardan gördü Bugün ise onu en çok kadınlar seviyor Duygu Asena feminizm kargaşasından nasibini alan en güzel feminist, aşk , şarap ve en aç gözlü haliyle bir yaşam arsızı “İçeriği doğrudan kalp falan hikaye, damara enjekte, kitapta son söz kadınların da izniyle sadece ve sadece aşka…”

Ürünün Resimleri:

Piyasa Fiyatı - 09092012
11,01 TL

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com