Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Ürünler > Kitap, Film & Müzik

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
niyetim, yoktu

Hiç Niyetim Yoktu

Eski 09-09-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Hiç Niyetim Yoktu

Hiç Niyetim Yoktu

Fatih Özgüven kitapta yer alan öyküleri için şunları söylüyor: Ailede Avrupa''da, küçük bir çocukken sevdiğim, daha sonra kendim olmaya çalışırken, olmak istediğim şeye uymadığı için hafifçe utandığım, sonra yeniden sevdiğim biriyle sokaklarda dolaşıyoruz/ Bahçedeki Canavar''da olup bitenleri bana başkaları anlattı Önce güldüm Sonra uzun uzun düşündüm Orada olmadığıma sevindim Sonra keşke orada olsaydım, dedim/ Akşamüstü Oldu mu, tatil yerleri hüzünlü olur İnsan yanındaki ecnebi arkadaşa derin konulardan bahsetmek isteyebilir/ Beyoğlu evimizse, Amapola da işte o eve dair bir hikâye/ Bir Sarışın Melek''te, Esma kötü bir şey diliyor; bazen dileğini geri almak için çok geçtir/ İnsanlara bakıp hikâyeler uydururuz Üstelik Dilbilgisi''ndekiler ayrı dillerden konuşuyorlardı/ Eski Moda Bir Hikâye''nin kahramanı Avrupa''da bir Türk playboyu olabilecek bütün özelliklere sahipti Ama tam öyle olmadı/ Gizli Nağme büyük bir hikâyeciye armağan Olaylar Serkldoryan yerine Babylon''da başlıyor Fark etmez/ Kemal, kapılarına vardığı Hayalet Şehir''de Batı ile Doğu''yu birleştiren büyük bir tez yazmak istediğini anlatacaktı Acaba yazdı mı?/ İki Kişili Hikâye''deki iki arkadaş metroda karşılaşıyorlar Ama aslında daha önce de karşılaşmışlar/ Mitfahren''de genç bir adam yanında siyah deri taklidi bavullarıyla bir yabancının arabasına binip bir şehirden ötekine gidiyor Orada özel bir işi var/ Paris''te Bir Apartman''da birkaç hayalet birden oturuyor Bir insan, bir memleket, bir çocukluk/ Ateşim vardı, biraz Ajda, beni Regal Dönemi''yle yatakta yakaladı Bilmece Bildirmece Çözüldü Düşününce

Ürünün Resimleri:

Piyasa Fiyatı - 09092012
8,15 TL

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com