Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Ürünler > Kitap, Film & Müzik

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
istiyorum, sepetlemek, sevgilimi

Sevgilimi Sepetlemek İstiyorum

Eski 09-09-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

TUTTUĞUN DİLEKLERE DİKKAT ET!
En sonunda karısını sizin için terk ettiğinde… ve siz de bu adamı artık istemediğinizi farkettiğinizde olanları anlatan çılgın, sofistike ve keskin bir hikâye: SEVGİLİMİ sepetlemek İSTİYORUM
Bir kere bu roman adamı kapan bir kadın kahraman hakkında değil Adamdan gına gelmesi ve bu süreç içerisinde de bizim kızın kendini bulması ile alakalı diyebiliriz
Helen neredeyse 40 yaşında ve Matthew ile epey bir uzun zamandır ilişkisi var Son derece güçlü, daha yaşlı, çekici, evli ve elbette bir zamanlar patronu olan biri Matthew Fakat, unutulan randevular, yakalanma olasılığını minimuma indiren şehir dışı restoranlar, tutulmayan sözler, alelacele yapılan telefon görüşmeleriyle dolu geçen yılların düşkırıklığıyla dolan Helen, yettiyse yetti noktasına gelip Matthew''u sepetlemek ve hayatına devam etmeye niyetleniyor
Bingo! Evet, evet bu tam da Matthew''un Helen için karısını terk etmeye karar verdiği günlere denk düşüyor Helen''in kapısında belirip “Yaptım! Onu terk ettim Seninim!” diyerek durumu anons ediyor ve eve yerleşiveriyor İşte bu noktada genç kadın aslında bu adama ne kadar da tahammül edemediğini keşfediyor Ama tabii bunca meseleden sonra kapıdışarı da edemiyor Matthew''u Ne de olsa, bu eylemi gerçekleştirmesi için yıllar boyunca yalvarıp durmuş bulunuyor Yapılabilecek en iyi şeyin, Matthew''un karısı Sophie''yi, kocasını geri alması için ikna etmek olduğuna karar veriyor
Ve işler öyle bir sarpa sarıyor ki, sormayın
“Kendisi de komik bir kadın olan TV yapımcısı Fallon, bu şaşırtıcı romanda, birbirinde karşılıklı dostluk ve güveni keşfeden iki yetişkin kadının eğlenceli hikâyesini anlatıyor bize
-Publishers Weekly

“Işıl ışıl, önceden tahmin edilmesi imkânsız ve zekice bir ilk roman
-Elle

“Hızlı ve hararetli bir deneyim Gerçekten eğlendik
-Eve

“Jane Fallon, chick-lit türüne yepyeni ve son derece zeki bir yön kazandırıyor
-Instyle

Ürünün Resimleri:

Piyasa Fiyatı - 09092012
14,95 TL

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com