Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Ürünler > Kitap, Film & Müzik

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
imha

İmha

Eski 09-09-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

İmha

İmha

Unutulmuş Diyarlar’ı yeni bir seviyeye ve yeni bir tınıya taşıyan bir kez daha Phillip Athans oldu Bunu okumayı dört gözle bekliyordum Phillip Athans’ın hakkını verme vakti geldi

Sonsuz Abyss’in acımasız enginliğine doğru bir yolculuk var sırada Bu yolculuğun sonunda, hırpalanmış kara elf grubu Lolth’un kendisini bulmayı umuyor Ched Nasad’ın çöküşünden, iblislerle dolu Myth Drannor’un yıkıntılarından ve aboleth köle-efendilerinin hain kurnazlıklarından kurtulmayı başarmış olsalar da, İblisağı Çukurları’nın kaotik sonsuzluğu ile karşılaştırıldığında, karanlıkaltı çocuk oyuncağı gibi kalır Gerçeği bulmak için gidecekler, ancak belki de sonları İMHA olacak

Örümcek Kraliçe’nin Savaşı yuvaya dönüyor

R A Salvatore ile fantastik edebiyattaki en yeni ve en heyecan verici bir grup seçkin yazarın yaratıcı hayal gücünün ortaya koyduğu altı bölümlük epik serinin beşinci kitabı Faerün’ün en karanlık yüreklerini açığa çıkarıp, onları
cehennemlerin en derinlerine gönderirlerken onlara katılın

Ürünün Resimleri:

Piyasa Fiyatı - 09092012
haber ver

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com