Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Kültür - San'at & Eğitim > Kitap Dünyası

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
gurur, rachel, vıncent

Gurur - Rachel Vıncent

Eski 09-07-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Gurur - Rachel Vıncent

Kitap Özet

Hayatımda yargılanıyor değilim Yanlış benim insan eski erkek arkadaşım-bulaşmasını ve suçu örtbas etmek için onu öldürmekle suçladı Bir insan Infecting cinayet ve bilgilendirme varlığımızın bir insan için-birlikte Pride tarafından tanınan üç sermaye suçlardan biridir

Ben üç iki değilim Bir yararsız

Şimdi sahtekar bir vahşi bir genç tabbycat avcılık, dağın terörize sokak keşfettim Onu bulmak ve bizi keşfeder insan önce onu durdurmak bize kalmış yardımıyla benim sevgilim Marc, ben konsey düşünüyorum toprak entrikacı ve korumak savunmasız kız namussuz hırslı hem deneme Eğer kendi hayatta kalmak benim

I'm on trial for my life Falsely accused of infecting my human ex-boyfriend—and killing him to cover up the crime Infecting a human is one of three capital offenses recognized by the Pride—along with murder and disclosure of our existence to a human

I'm two for three A goner

Gurur - Pride
Rachel Vıncent
Tarih: Nisan 2010

Bilgiler Güncellenecek

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com