Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Ürünler > Anne, Bebek & Oyuncak

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
buddy, ilk, isı, miyali, poşeti, yardım

Miyali Buddy İlk Yardım Isı Poşeti

Eski 09-07-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Miyali Buddy İlk Yardım Isı Poşeti, Hem Sıcak Hem Soğuk Kullanım için

- CE Standartlarına uygun olup, CE işaretlidir
- Hollanda'dan ithal edilmiştir
- İnsana zararlı toksit madde içermez
- Çocuklar için güvenli bir üründür
- Phthalate içermez
- Miyali firması tarafından Avrupa Birliği Standartlarında Çin''de üretilmiştir
- Hollanda markasıdır Buddy markalı ısı poşetleri başta Avrupa ülkelerinde olmak üzere Hollanda''dan 50'nin üzerinde ülkeye ihraç edilmektedir Firma ısı poşetleri üretiminde uzmandır
- Her bir model çocukların seveceği temalardadır Çocukların sevdiği renk ve desenlerde olup, tasarımı sayesinde poşetleri çocuklarınızı korkutmadan kullanabilirsiniz
- Soğuk Buddy Isı Poşeti yumuşak doku yaralanmalarına, böcek vs sokmasına, güneş yanıklarına, baş ağrısına ve yüksek ateşe iyi gelir
- Sıcak Buddy Isı Poşeti''ni ağrıyan kaslarda, karın ağrılarında, soğuk el ve ayaklarda kullanabilirsiniz Üşüyen ayakları ve elleri ısıtmak için de idealdir
- Sıcak Buddy ısı Poşetiyle bebeğinizin mamasının Sıcak kalmasını da sağlayabilirsiniz
- Ebatları: takribi 15 x 10 cm olup, standart ısı poşetlerine göre küçük ebatı sayesinde çocuklarda kullanımı daha kolaydır
- İster soğutucu isterseniz ısıtıcı olarak kullanabilirsiniz
- Fermuarlı ambalajı ile seyahatlerinizde de yanınızda taşıyabilirsiniz Bir ambalajda bir adet ürün bulunur, en az 2 adet alınması tavsiye edilir Birini her zaman buzlukta bulundurmak suretiyle acil durumlarda kullanıma hazır olmalı, diğerini ise sıcak
- Kullanmadan evvel poşetlerin aşırı Sıcak veya Soğuk olup olmadığını kontrol ediniz
- Her kullanımdan sonra ürünü ılık su ve sabunla yıkayıp yumuşak bir bezle kurulayınız

Bu ürün oyuncak değildir Her zaman yetişkin gözetiminde kullanılmalıdır

Buddy İlk Yardım Isı Poşetleri 4 modelde (Kalp, Turkuaz Buddy, Doktor Buddy ve Ambulans) olup, hepsi aynı şekilde kullanılabilir

Soğuk Kullanım: Buddy Isı Poşeti'ni buzdolabınızın buzluk kısmında dondurarak kullanabilirsiniz En az 1 saat buzlukta tutulması tavsiye edilir Derin dondurucu da 5 dakika tutulması yeterlidir

Özellikle çocuğunuzun vücudunu sert bir yere vurduğu vakit, Buddy ile kompress yapılması halinde morarma olmaması, ağrı ve sızının azaltılmasını sağlanır Yumuşak doku yaralanmalarının tedavisinde kullanılır Yumuşak, esnek poşeti sorunlu bölgeye bastırmanız yeterlidir Gerekirse bir beze sararak da kullanabilirsiniz Oda sıcaklığında 2 saate kadar soğukluğunu korur Yumuşak doku yaralanmalarına, böcek vs sokmasına, güneş yanıklarına, baş ağrısına ve yüksek ateşe iyi gelir

Sıcak Kullanım: Mikrodalga fırında 25 saniye, azami 600 Watt ayarda, yarı açık bir kapta ısıtabilirsiniz Veya Buddy Isı Poşeti'ni en az 5 dakika kaynamış suda bekletiniz Çıkarıp, 2 dakika sonra kullanabilirsiniz Sıcak Buddy Isı Poşeti'ni ağrıyan kaslarda, karın ağrılarında, soğuk el ve ayaklarda kullanabilirsiniz Sıcak Buddy üşüyen ayakları ve elleri ısıtmak için de idealdir Sıcak Buddy Isı Poşetiyle bebeğinizin mamasının sıcak kalmasını da sağlayabilirsiniz

Ürünün Resimleri:

Ürün Özellikleri :
  • Ölçüm Modeli : Kulaktan
  • Seçenek : Kalp
  • Diğer:
  • Garanti Açıklama : KKTC ve Yurtdışına satılan ürünlerde ilgili marka ve ülkelerin uluslararası garanti koşulları geçerlidir, bu koşulları araştırmak müşterilerimizin sorumluluğundadır

Piyasa Fiyatı - 06092012
12,90 TL

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com