Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Nesil Bilinçlendirme Kampı - Gizli Tehlikeler & Tehditler > Güncel Haber Merkezi > Dünya

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
görüntülerini, işkence, verdiler, yapıp, youtubea

İşkence Yapıp Görüntülerini Youtube'a Verdiler!

Eski 05-13-2007   #1
angelesdream

İşkence Yapıp Görüntülerini Youtube'a Verdiler!

Arkadaşlarını "Film çekeceğiz" diye kandırıp işkence ettiler Görüntüleri de youtube'da yayınladılar

İşkence YuoTube'da yer aldı

İstanbul'da nisan ayında eşine gerilim filmlerinde rastlanabilecek bir olay yaşandı

Dört genç eski okul arkadaşları ÇS'yi "Film çekeceğiz" diye kandırıp çağırdı ve işkence etti, bu sırada çektikleri görüntüleri de internet paylaşım sitesi Youtube'da yayınladı

ÇS'nin şikayeti üzerine gözaltına alınan zanlılar ilk sorgularında ÇS'in kendileri hakkında dedikodu yaptığını ve bunun için onu cezalandırdıklarını söyledi

ÖSS'ye hazırlanan ÇS, 21 Nisan günü Şişli Cumhuriyet Savcılığı'na yaptığı suç duyurusunda arkadaşlarının kendisini dövüp çektikleri görüntüleri de internette yayımladığını söyledi ÇS şikâyet dilekçesinde şunları söyledi:"Okuldayken aynı tiyatro grubunda olduğum arkadaşlarım beni aradı Bir film çekeceklerini söyleyip beni Kâğıthane'ye çağırdılar Beş arkadaş yıkık tarihi binada bir araya geldik Kamera karşısında bana küfredip vurmaya başladılar Kız arkadaşım ve kendileri hakkında sorgulama yaptılar Hiç durmadan tekme tokat vurdular Bir tanesi kemerini tasma şekline getirip boynuma doladı, beni yerde sürükledi Beni köpek yerine koydular Bu görüntüleri de youtubecom adlı internet sitesinde yayımladılar Çevremde beni tanıyan herkes bu görüntüleri izledi Psikolojik olarak çok kötü durumdayım" ÇS, olayı kız arkadaşı RO'nun azmettirdiği görüşünü de sözlerine ekledi

ÇS'nin şikayeti üzerine internetteki görüntüler siteden kaldırıldı Konuyla ilgili olarak görevlendirilen Gasp Büro Amirliği ekipleri, Abdurrahman Hacıoğlu, Erkan Koçyılmaz, Hamdi Kaş ve yaşı küçük olan OÖ'yü gözaltına aldı

Zanlılardan Hacıoğlu'nun olayı organize edip S'yi çağırdığı, Koçyılmaz'ın kamerayı kullandığı, Ö'nün, görüntüleri bilgisayarından internete aktardığı, Kaş'ın da dayağa yardım ettiği belirlendi

Yetkililer, ÇS'nin kız arkadaşı RO'nun olaylarla bağlantısı bulunmadığını belirtti

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 05-13-2007   #2
asyaland

bu olaya nasıl bir tepki verilirki güleyim mi? ağlayayım mı ? anlamadım gitti
saol angelesdream

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com