Bence Mutluluk

Eski 07-30-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Bence Mutluluk

Üzüntüler olgunlaştırımış insanlarıİnsanların birşeyler yapabilmesi için gerekliymiş olgunlaşmalarıBir nevi bir elmayı yiyebilmek için onun gelişmesini beklemek gibiİyi ama insanlar üzülünce nasıl gelişir?Olgunlaşmaları için üzülmeleri mi gerekir?Hep üzüntü hep acıBunları sorarken kendimden şüphe etmeye başladımBenim hayatım bu üzüntü ve sıkıntılardan oluşurken nasıl oluyorda ben bunları sorabiliyorum?oysaki olgunlaşmam ve bu soruların cevabını bilmem lasım
Hep aynısı yapıyorum farkındayımAma mutlu olmak elimde değilBelkide hepsi benim elimdeMutlu olmak,üzülmek,acı çekmek,sevinmek,sevmek ve sevilmekDewamını siz getirin
Yapabildiklerim sadece bunlar mı?EVETEğer mutlu olursam etrafımdakilerde mutlu olurÜzülürsemde aynı manzara var karşımdaBir şeyi unutmamam lazım tabiBen mutlu olmayı beceremeyen bir insanımEn küçük şeyi bile yapamayan beceriksizin tekiyimAma üzüntüler vazgeçilmez unsurumTabiki üzüntülerim belli olmazYazılarım hariçEtrafımdakiler beni hep mutlu görürler yada öyle zannederlerAma içimde kopan fırtınayı bilemezlerAnlayamazlar çünkü yüzümde sahte gülücüklerle dolaşıyorumOnlar benim gibi üzülmesin diyeYapmam gereken tek şey etrafımdakileri kandırmadan ve en önemlisi kendimi kandırmadan gerçekten mutlu olmakEğer birgün bunu başarabilrsem işte o zaman gerçekten mutlu olacağım

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »
Konu Araçları Bu Konuda Ara
Bu Konuda Ara:

Gelişmiş Arama
Görünüm Modları

forumsinsi.com