Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Genel Bilgiler > Hazır Mesajlar & Güzel Sözler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
büyükbabama, sevgi, yazıları

Büyükbabama Sevgi Yazıları

Eski 10-21-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Sık sık ziyaretine gelirdim Elini tutardım Sen de sıkı sıkı kavrardın o eli Yüzüme bakardın ismimi hatırlamazdın belki ama gözlerimin içine, ta derinlere bakarak derdin ki: Güzel kızım benim

Küçücük bir çocuktun son zamanlarda Bazen yemek yedirirdim sana Yüzünü buruştururdun yemek yerken tıpkı benim küçükken yaptığım gibi Yalnız kaldığında da korkardın Yalnız kaldığında "Hanım!" diye bağırırdın Korkardın çünkü

Ne kadar çok özlüyorum seni bir bilsen Yine o yemyeşil gözlerine bakmak istiyorum Biliyorum gerçekleşemeyeceğini ama yine de İstiyorum işte biliyorum ama istiyorum

Bir anın geldi aklıma Yine size geldiğim bir gün sen yine yatağında yatıyordun bu sefer farklıydı ama Kollarını iki yana açmıştın Annenle konuşuyordun Herkesi çok üzdüğünü, herkese acı çektirdiğini söylüyordun "Al beni yanına" diyordun O an anlamıştım birlikte geçireceğimiz son zamanlardı Sonuna gelmiştik Ama biliyor musun ben annenin gerçekten de bizim yanımızda olduğunu biliyordum Ama yine de o acı haberi aldığım gün yıkılmıştım Evine geldik hemen Salona yatırmışlardı seni Bembeyaz bir örtü örtmüşlerdi üzerine Örtüyü açtım Doya doya sarıldım sana yanaklarını öptüm ellerini öptüm Son kez doya doya yaptım hepsini Bunları gördün mü büyükbaba? Umarım gözyaşlarımı görmemişsindir umarım gözünden kaçmıştır

Evine gideceğim yine mektubunu gül ağacının altına bırakacağım En sevdiğin yer biliyorum Oraya koyma nedenim de senin oraya sık sık gittiğini bildiğim için

Seni seviyorum

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com