Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Eğitim & Öğretim

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
2011, kitapçıkları, kitapçıklarıygs, soru, ygs

2011 Ygs Soru Kitapçıkları-Ygs Soru Kitapçıkları

Eski 10-21-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

2011 Ygs Soru Kitapçıkları-Ygs Soru Kitapçıkları

2011 YGS Soru Kitapçıkları-YGS Soru Kitapçıkları

YGS Soru Kitapçıkları - 2011 ygs soru kitapçıklarını öğrenme - ygs soru kitapçıklarını görme

2011-YGS'ye giren adaylar kendisine ait soru kitapçığı koduna http://sonucosymgovtr/Sorguaspx?SonucID=1097 adresinden erişebilirler Soru kitapçık numarası ve bina kodu bilgisyle kendi kitapçılarını ftp://2011ygs-kitapcikosymgovtr adresinden görüntüleyebilirler Şu ana kadar ADANA - ANKARA/POLATLI illeri arasındaki sınav merkezlerinde sınava giren adayların soru kitapçıkları hazırlanmıştır Diğer illerde sınava giren adayların kitapçıkları hazır olduğunda sisteme eklenecektir Kitapçıklar tüm kamuoyuna açıktır

Kamuoyuna duyurulur

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com