Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinema, Müzik & Online Videolar > Radyo, Sinema ve Tiyatro

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
filminin, sırrı, yeni

Yeni Ay' Filminin 6 Sırrı

Eski 10-09-2009   #1
[KAPLAN]

Yeni Ay' Filminin 6 Sırrı

Yeni Ay'ın 6 Sırrı

Twilight henüz sinema salonlarından çıkmışken,biz ikinci filme -New Moon(Yeni Ay)- susamış durumdayızOK! Mart ayında çekimlerine başlanacak olan filmin kamera arkasına geçiyorBu filmde sevdiğimiz karakterler yerinde kalırken yönetmen koltuğundan Catherine HArdwicke yerine Chris Weitz oturuyor

1) Yeni Ay'da Narnia Yok

Hakkında çıkan dedikodulara rağmen The Chronicles of Narnia : Prince Caspian filmindeki Prens Kaspiyan rolündeki İngiliz aktör Ben Barnes filmdeki Aro rolünü oynayacakAro karakteri vampir dünyasının liderlerinden biridirLos Angeles kaynaklı ajansı Nick Reed ise yaptığı açıklamada,"Ben'in spekülasyonları beğenmesine rağmen herhangi bir çağrı almadıkDoğruluğu yoktur" dedi

2)En İyisi Henüz Yazılmadı

Film çekimlerine birkaç hafta kala(Çoğu rol için henüz karar verilmedi) oyuncular henüz repliklerini görmedilerEric Yorkie rolündeki Justin Chon yaptığı açıklamada "Elime senaryoyu almak istiyorumÜzerinde çalışmam gerekiyor" dedi

3)90210 dizisinin yıldızları imzaladı

AnnaLynne McCord dişlerini Heidi rolü için tekrar yaptıracakYaptığı açıklamada "Vampirlere karşı çok takıntılıyım" dedi90210 dizisinin aktörü Brandon Michael Vayda ise filmde kurtadam Jared rolünü üstlenecek

4)Paramore Geri Döndü

Rock grubu Paramore bilindiği üzere filmin 1 numaralı soundtrack parçasının "Decode" sahibiydiKaynakların OK!'ye verdiği bilgiye göre grup şu sıralar New Moon'un soundtrackleri için çalışıyormuşBu arada mütevazi ölümsüz RPattz(Robert Pattinson) filme verdiği 2 şarkı için "Para kazanmak için yaptım gibi görünmesini istemiyorum" dedi

5)Taylor : Zayıftan kurda

Taylor Lautner,Quiletue ailesinin bir üyesi ve kurtadam Jacob Black olarak 25 pound(113 kg) kası nasıl yaptı? Chicago'daki antrenörü Mark Beier yaptığı açıklamada "Karbonhidrat ve proteine dayalı yüksek bir diet" dedi

6)Dakota Gotik oluyor

Yazar sadece bakışlarıyla kan içenlere acı çektiren şeytani vampit Jane için "Yaratığa benzeyen melek yüzlü" tabirini kullandıDakota Fanning role bir adım daha yakınThe Push yıldızı OK!'e yaptığı açıklamada "Harika bir deneyim olacak" dedi

Alıntı Yaparak Cevapla

Cevap : Yeni Ay' Filminin 6 Sırrı

Eski 11-04-2009   #2
AshRieL

Cevap : Yeni Ay' Filminin 6 Sırrı

1 film oldukça hoştu, grafikleriyle, ve tabiki konusuyla 2 filmi sabırsızlıkla bekliyorum, ilk filmi gişelerde oldukça geride bırakacak gibi gözüküyor
Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com