Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Genel Bilgiler > Hazır Mesajlar & Güzel Sözler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
Karma 68

Eski 09-06-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Karma 68

* asla sevme,seversen ihanet etma;ihanet edeni de asla affetme
* Bilirmisin geceler ne kadar uzun gelir bekleyenlere, hele o beklenenler vazgeçilmezlerdense
* Seni dünyada seven on kişi varsa bunlardan biri benim seni dünyada seven beş kişi varsa bunlardan biri gene benim seni dünyada seven bir kişi varsa o mutlaka benim seni dünyada seven hiç kimse yoksa bilki ben ölmüşüm
* Bir aşkı paylaşmak için çok geç,bir paylaşıma aşık olmak içinse erkenBir sevda yerimden vurdu zamanŞimdi sana söylenecek tek bir cümle;bende sana yetecek kadar ben kalmadı
* Birlikte olabileceğin değil,onsuz yaşayamayacağın biriyle ol! Geldiğinde boşluk dolduranlardan değil,gittiğinde yeri dolmayanlardan olsun!!!
* Aşk bir güle benzer çiçek kısmında aşkın sonsuzluğunu yaşarsın ,diken kısmında ise sonsuz acıları yaşarsın
* OLSEN BILE BENDEN KURTULAMAZSIN KEFEN OLUR BEDENINI SARARIMYAGMUR OLUR UZERINE YAGARIMCICEK OLUR MEZARINDA ACARIM OLSEN BILE BENDEN KURTULAMAZSIN
* cama vuran her damlada bir tek sen varsin ne istiyorum biliyormusun her gün yagmur yagsin
* Eğer seni sevmekle ömür uzasaydı;ben ölümsüz olurdum
* Sevdiğinin gözyaşları sahile vurduğu zaman sahilin atacağı imza seni seviyorum olacak bitanem
* Bulutlara yükledim özlemimi; şimşeklerle çaktırdım sevgimi; Yağmurlar yağdırdım gözyaşlarımla; küçük melekler gönderdim seni öpmeye geldilermi?
* Bir insanın idealleri olmalı, sonsuzluk gibi… Bir insanın özlemi olmalı, özlemle açan çiçekler gibi… Bir insanın birtanesi olmalı, o da senin gibi…
* HAYAT BIR TIYATRO DEDILER HERKESE BIR ROL VERDILER EN ZORUNU BANA VERDILERONCE SEV SONRA UNUT DEDILER
* ASK BIR MUZ KABUGUDUR TEK FARKI BASTIGINDA AYAGININ DEGIL HAYATININ KAYMASIDIR
* güllerin bahÇesinde geÇsede ömrüm senin üstüne gül koklamam be gülüm gülü koklamak olsada ölüm senin iÇin ölmeye deger be gülüm…
* Bir gün bir rüzgar eserse oralaraBenim sana olan sevgimi fisildarsa kulagina unutma sende bana bir tutam sevgi yolla……
* duygularım bir serçe gibi uçup gidiyor ZAMANIN AKISINA KARSI KOYARCASINA
* Sen Tanrıya dilenen dilek göklere uzanan ellerimsin, Sen gözümde süzülen yas tek düsüncem hasretimsin, Sen yaşadığım ömür en güzel günlerimsin, Sen her gece rüyama giren BİRİCİK SEVGİLİMSİN
* DEMEDIM MI BU HASRET BITIRIR SENIAY DOLANIR GIDER,YALNIZ KALIRSINHERGÜN YENI BASTAN DAGILIR,UFALIRSINDEMEDIM MI YÜREGIM BÖYLE SEVME DIYE!
* Ben seni dün sevmedim çünkü dün bitti ben seni bugün sevmedim çünkü bugün bitecek ben seni yarın sevdim çünkü yarınlar hiç bitmeyecek
* Sil baştan yaşama şansım olsaydı eğer kusursuz olmaya çalışmaz rahat bırakırdım yüreğimi korkmazdım daha çok riske girip sana aşık olamaktan
* Sesini duysam da her an yüzünü görmek gibi değil, özlediğimi bil her an çünkü hiçbir şey seni sevmek gibi değil!
* Sen benim incimdin parıldayan masum güzelliğinle seni sarp kayalıklardan tırnaklarımla kazıdığım bir istiridyede bulmuştum ve bir daha kaybetmiyeyim diye kalbimin derinliklerine gömdüm
* GULUSUNE BIN KIRSUN SIKSADA OLUM UNUTMA UMUDA KURSUN ISLEMEZ GULUM
* SENI HIC UNUTMADIM NE OLUR DON ARTIK GITMEK NEYI HALLETTI GUZELIM DONMENI INANKI BEKLIYORUMSON DEFACIK NE OLUR

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com