Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Genel Bilgiler > Hazır Mesajlar & Güzel Sözler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
Karma 75

Eski 09-06-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Karma 75

1-İnsanları Çılgına Çeviren Şey Bu Günün Deneyimi Değil, Dün Olan Bir Şeyden Pişmanlık Duymak Ve Yarının Getireceklerinden Korku Duymaktır Çünkü Aşk Karşındakini Bulunmaz Hint Kumaşı Sanmanla Hıyarın Teki Olduğunu Anlaman Arasında Geçen Zamandır

3-Bir zamanLar neŞem varDI Hayata güLen gözLerim , GüzeL konuŞan DiLim , HerkeSe SevgiyLe yakLaşan bir kaLbim varDI ! Ama şimDi ne neŞem, Ne güLen gözLerim, Ne SevgiyLe yakLaŞan kaLbim var ! YanLIzCa agIr SözLerim , NefretLe bakan gözLerim , Kin DoLu bir yüregim var!

5-Uzak dağ başları Yalnızlıkları getirir aklına Bir de efkarlı türküleri Ve senin yalnızlığın Ancak dağlara sığabilir Bir de türkülere

7-Uzaktaki ¥ıldızlar Parlak Geli¥orsa Insana , Uzakta Olduğun Için Tutkunum Sana , En Güzel Aşklar Imkansızsa , Imkansızı ¥aşamak Için Tutkunum Sana

9-Sanirim seni cok sevdim'ki ayrilamiyorum , Baglandim'ki unutamiyorum , Yakinlardasin'ki hissediyorum , Gizlemiyorum çünkü SENİ COK SEVİYORUM

12-Dün akşam SENİ düşünüyordumYatağıma girdim hala aklımdaydınRüyamda SEN vardınÖyle güzeldin ki doyamadım SANASıkıca sarıldımGözlerimden yaşlar akmaya başladıSilmek istedin,izin vermedimOnlar mutluluk gözyaşlarıydıBırak aksın dedimEn kötüsü uyandığım andıBu sefer gerçekten ağlıyordum

14-Güneş dünyaya aşık olmuş ama bir türlü yaklaşamamış:Çünkü yaklaştığında dünyağdaki tüm güzelliklerin yok olacağını biliyormuş bu yüzden uzaktan sevmeyi öğrenmiş:Benim Gibi:

16-Biz eLa Göz,inCe BeL,SütuN BacaK iÇin SevMediK yawRum,Her KavgaDa GümbüR GümbüR ataN BiR yüRek DiLediK,aTeşiN yAnınDa Barut Barut'un yAnınDa ise aTeş oLduk,raKI SofraLarıNda acı Tütün iÇercesine SewdiK

18-Ne seni unutmak gibi bir çaba var yüreğimde, Nede aşkımı körükleyen bir rüzgar , Ne seni görmeden durabilecek kadar güçlüyüm, Ne de kaybetmeye dayanacak kalbim var

20-Sen GüLerKen YanındakİLerde GüLer, ama agLARKeN YaLNız AgLArsın, Onun için öyLe bir Agaca YasLan ki! AsLa yıKıLmasın öyLe bir Dost Edin ki! AsLa bıraKMasın

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com