Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Genel Bilgiler > Hazır Mesajlar & Güzel Sözler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
Karma 76

Eski 09-06-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Karma 76

22-Yalnızsan,kaderindeyimUmutsuzsan,kalbindeyimS e viyorsan, ellerindeyimAşıksan,yüreğindeyimAğlıyor san,gö zlerindeyimBenimleysen aldığın her nefesteyim

24-Merhaba özlenmesi en güzel insan,özümde özlediğim gözümde tütenGülünce beni güldüren yüzduyduğumde en mutlu olduğum ses sana ve kalbine merhaba!!!

26-Burada puslu dolunay akşamlarında başlıyor yokluğun içimde,gün doğarken gizliyorum el gibi saklanıyorumGel demeye dilim varmıyor ya gelmezsen diye!!!

27-Toprağın ve ateşin tenine yürümek,gözgöze gelmediğimiz yürekleri özlemek,dost gülüşler etrafında hayatı binlerce kez maviye boyamak adına selam var

28-Bir insana verilebilecek en güzel hediye yürektirve bir insanı sevmek inan yürek işidir

29-Vursamda dalgalarla kıyıyabir rüzgarım sonuçtaİstesemde esemiyorum senin yanına uzaklaraAma biliyorumki mükemmel varlığın hep burada yanıbaşımdaSeni çok özledim

33-Korkma sakın gecelerden pencerende yıldız gibi parlayacağımUzaksın diye yalnızsın sanmaNefes gibi içinde,gölgen gibi arkanda can gibi canındayım

34-Ben uçan kelebeğin Güney Amerikada yarattığı sevinci değil, Kuzey Amerikada yarattığı kasırgayı istiyorumBen kaos istiyorum

35-Dün rüya yarın hayaldirdünü mutlu yarını umutlu yapan bugündür
Ağlamayı bil gülmeyi unutma sevmeyi bil sevilmeden durmaBeni hatırla demiyorum ama beni unutma!!!

36-Dün gece aklımdaydın saatlerceÖnce ölümü sonra sensizliği düşündümBir yumruk takıldı boğazıma ağlayamadımVe düşündüm!Acaba ölüm mü korkuttu, yoksa sensizlik mi¿ İkisininde birbirinden farkı yoktuÖlüm sensizlikse, sensizlik ölümün ta kendisiydi

37-Günü gece olsun diye yaşıyorum, Çünkü gece hayallerime geliyorsun, Seni beklemiyorum çünkü sen hep benimlesin, Hayallerimde ve kalbimdesin,terkedip gitmiş olsanda, unutsanda, UNUTMUYACAĞIM

41-IsLIğIm ağzImda,eLLerim ceßimde yürekten sana iki kelime;Sen`i Seviyorum!!!Tütün yakmIşIm,Rüzgara kapILmIsIm rüzgar git ona söyLe;O`nu gerçekten Sevmisim

42-Beni güzel hatırla! Dizlerimde uyuduğunu düşün, saçını okşadığımı,üşüyen ellerini ısıttığımı, mutlu olduğun anları getir gözünün önüne Alnından öptüğüm dakikaları Birazdan kapını çalan kişi olabileceğimi düşün şaşırtmayı severim biliyorsun Bu da sana son sürprizim olsun Beni Guzel hatirla Gidiyorum

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com