Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Genel Bilgiler > Hazır Mesajlar & Güzel Sözler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
Karma 78

Eski 09-06-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Karma 78

61-Bir çiçek sev hiç solmasın, bir dost sev arkandan vurmasın, bir yuva kur hiç yıkılmasın

62-Sevgileri olmalı insanın,gemilerin limanları gibi açık denizlere uğurlamalıSeninle olacağı günü bekleme umuduyla ve seni çok ama çok özlemeli TIPKI BENİM GİBİ

68-Aşkın gözyaşları denize döküldüğü zaman, dalgalar sahile şu sözü fısıldar; SENİ SEVİYORUM

69-Kimsesiz odanda soğuk kış geceleri, için ürperdiği anlar beni an De ki o dur sarsan pencereleri, de ki rüzgar değil odur haykıran

70-Yüreğimizde ateş, gözlerimizde sevgi, ellerimizde umutla bütün kötülüklere inat, gülümseyerek yaşıyoruzHer insan bir yasam, sende bir yasamsın

71-Bir çiçek tanırım benYüreği gökyüzüne sevdalıNazik bedenini en dehşet rüzgarlara,soğuk sonbaharlara hiç çekinmeden sunanYapraklarının beyazını mevsimin saflığından almışTitrer de hiç vazgeçmez özgürlüğünden,meydan okur ömrü yettiğince ayazlaraYüreğinin derinlerinde bu cesareti taşıyan, bir çiçek tanırım ben KARDELEN!

72-Hadi gökyüzünden senin için tuttuğum, üzerine tüm duygularımı yüklediğim, yıldızı alYüreğimden yüreğine yollar varHadi benim için uzaklardan bir tebessüm yolla

80-Hani için titrek bir çocuk gibi üşür, sokarsın ya ellerini ceplerine oradayımSevgim bütün sıcaklığı ile ceplerindeAvuçla ve ısın

81-Ben garip bir sevda yolcusuyumTek yüküm mutluluk, katığım ise sevgiVe sevgi dolu yüreğinde katığımı paylaşmak ve gözyaşına dokunmak istiyorum

82-Yüreğini birden bire değil usul usul sevdimNasılo yürür öz su dal uçlarına, can verir yaprağa ve güneş sislerden düşer ovalaraİşte yüreğini öyle sevdim

83-Sen benim yalnızlığıma, kimsesizliğime düştünBelkide ondan buyudun içimde, sudaki halkalar gibiHaykırışım çağırmamdır seni; sevgiye, ölüme değil sevgiye yakışırsın

84-Güneşin ateşinden çok suyun özlemi yakar çölü

85-Gerçek dostlar yıldızlara benzerlerKaranlık çökünce ilk onlar görünürler

86-Zile kızma kapıyı döv ağlasın, güle kızma kokuyu sev ağlasın, dile kızma şarkıyı sev ağlasın

93-Gitme sevgilim, gidişin kıyamet olurGitme dağlar şehirlere yürür, göğe savrulur denizlerTutuşur herşeyi yakar yüreğimGitme gidişin kıyamet olur

94-Sırtüstü uzandım görüyorum gökyüzünüAğacın dallarını görüyorumSen bahar mevsiminde gökyüzü gibisin sevgilim seni görüyorum

95-Bir sevgi var içimde lekesiz, tertemizBir özlem var içimde uçsuz bucaksızBir duygu var içimde dalsız budaksızBirde sen varsın içimde unutulması imkansız

96-Bir gül baygın durur bahçede, yaprakları serinSen sarı güllerin en sarısı, yağmur gibisin

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com